...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Flotex Rulo Halı

Neden Flotex Rulo Halı Tercih Etmeliyiz?

Flotex rulo halı zemin kaplamasının uygulaması kolay ve hızlıdır; bu nedenle, büyük ticari alanlar ve halka açık alanlar için mükemmel bir çözümdür. Flotex rulo halılar 2×30 m ölçülerinde üretilir.

Flok halı markamız Flotex, yüksek kalitesi ve eşsiz yapısıyla bilinir. Bu eşsiz yapı nedeniyle, Flotex dünyadaki en hijyenik tekstil yer döşemesidir. Birçok farklı ortamda uygulanabilir ve her ortam için çok sayıda avantaja sahiptir.

Flotex Halı Avantajları

Yıkanabilir ve Hızlı Kuruma Sağlar
Flotex döşemeleri su geçirmezdir ve birçok farklı temizlik ürünüyle yıkanabilir; mekanik ıslak temizleme dahi mümkündür. Flotex havadaki alerjenleri ve ince tozları yakaladığından, zeminin iyi ve kolay bir şekilde temizlenmesi önemlidir. İyi olan, Flotex ipliklerinin hem kuru hem de ıslak temizlik sırasında toz ve alerjenleri zahmetsizce bırakmasıdır. Flotex zeminler, ıslak temizleme uygulansa bile çok kısa sürede kurur.

Hijyenik
Eşsiz yapısı nedeniyle, Flotex halı dünyadaki en hijyenik tekstil zemin kaplamasıdır. Halılarla karşılaştırıldığında, halı çok daha karmaşık bir yapıya sahipken Flotex dümdüz ve dik şekilde duran liflerden oluşur. Her iki tür zemin de havadaki alerjenleri ve ince tozları yakalar; ancak bir Flotex zeminin temizlenirken geleneksel halı zeminlere kıyasla iki katı alerjeni giderir. Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal sertifikasına layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Ses İndirgeme
Bazı ortamlarda, düşük ses seviyesi içeren alanlara sahip olmak önemlidir. Okullar ve ofisler gürültünün tercih edilmediği tipik örneklerdir. Flotex zeminlerin ip teknolojisi normalde yalnızca halı ürünlerde görülebilecek seviyede sessizlik ve konfor deneyimi sunar.

Maksimum Kayma Direnci
Flotex rulo halı döşemeleri kuru ve ıslak koşullarda kaymaz özelliktedir. Örneğin; insanlar üzerinde yürürken zemini temizliyorsanız, bu Flotex halının kaymazlık derecesi için büyük bir avantajdır.

Güvenli ve Dayanıklı
Metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber lif ile üretilen Flotex’in normalde yalnızca halıyla ilişkili sessizlik ve konforunu yaşarken, bir yandan da dayanıklılığını keşfedin! Tüm bu özellikler, Flotex’in geçirimsiz alt tabanı ile yüksek hav yoğunluğunun bir sonucudur.

Antialerjik Halı Kaplama

Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların %27’sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

Flotex halı; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipo alerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex halı döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal’e layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Flotex Rulo Halı Uygulama ve Bakım

Flotex halı; benzersiz yapısı, diğer tekstil zeminlerin aksine, solmaya dayanıklıdır. Flotex halının pürüzsüz ve dik iplikleri; toz, toprak parçacıklarını iplik içlerine almaz ve böylece temizlik sırasında zorluk çekmeden çıkarılmalarını sağlar. Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex halının pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir.

Flotex Rulo Halı Koleksiyonları

Bir yüksek teknoloji tekstil zemin kaplamasının sahip olabileceği tüm avantajları barındıran Flotex koleksiyonunda, rulo olarak üretilen çok çeşitli seriler bulunmaktadır.

Flotex Colour
Flotex Colour halı, dört seriden oluşan kapsamlı bir tekstil tasarım koleksiyonudur: Metro, Calgary, Penang ve Canyon. Bu koleksiyon, geniş renk yelpazesi ve kombin kullanım açısından sınırsız olanakları ile bilinir. Tüm rulo ürünler ayrıca (karo) ölçüde ve bazı renkler de (plank) mevcuttur.

leke tutmayan ofis halısı Flotex linear cirrus
Flotex Linear Cirrus rulo ve karo halı uygulama görseli 6

Flotex Linear
Flotex Linear halı, hem klasik hem de çağdaş çizgili zemin tasarımı ile kendi başına ya da kombinlenerek kullanılabilecek geniş bir seçenek sunar. integrity, Complexity, Stratus, Cirrus ve Pinstripe tasarımlarından oluşan bu 5 heyecan verici seri heyecan verici kombinasyonlara yer verir. 

Flotex Vision
Flotex Vision halı, hepsi kendine özgü tasarıma sahip birden fazla alt marka içeriyor. Flotex Vision ürünlerinin toplam koleksiyonu, 500’den fazla dijital olarak basılmış zemin tasarımı sunar. Flotex flok zemin üretiminde kullanılan yüksek ip yoğunluğu, yüksek kalite içeren fotografik çözünürlüklerde gerçekçi tasarımlar sağlar. Bu nedenle, hemen hemen her tasarım Flotex zeminlerine basılabilir.

Flotex Borders
Flotex Borders, farklı renkler ve/veya yapılarda benzersiz bir zemin tasarımı oluşturmanıza yardımcı olur. Flotex Bordes halı koleksiyonu yalnızca 11 cm ve 22 cm genişliğinde mevcuttur; renkli detaylar, farklı tasarımlar arasında kullanılacak kenarlıklar, yaratıcı dokunuşlar ve sınırlayıcılar istediğinizde idealdir.

Flotex Rulo Halı Kullanım Alanları

 • Ofis – Büro Zeminleri
 • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
 • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
 • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
 • Kongre Salonu Zeminleri
 • Tiyatro Salonu Zeminleri
 • Sinema Salonu Zeminleri
 • Fuar Alanı Zeminleri
 • Otel Zeminleri
 • Bazı Restoran Zeminleri
 • Mağaza – Showroom Zeminleri

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com