...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Flotex Colour Rulo Halı

Neden Flotex Colour Rulo Halı Tercih Etmeliyiz?

Flotex Colour rulo halı; Metro, Calgary, Canyon, Artline ve Penang isimli 5 farklı rulo halı tasarım serisi sunan kapsamlı bir flok halı koleksiyonudur. Bazı seriler rulo ve karo formatında olup, bazı serilerin plank ölçüleri de mevcuttur. Bu sayfadan tüm Flotex Colour 30 m x 200 cm rulo halı ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Seçimler olasılıklarla ilgilidir ve tasarımdaki her seçim bir renkle başlar. Renkler, kelimeler olmadan da bir mesajı iletebilir, duyguları uyandırır, çağrışımlar yaratır, ortamın ruh halini ve hissini etkileme gücüne sahiptir. Renk kişiseldir; duygularımızı ve değerlerimizi iletir, seçme özgürlüğümüzün temel bir parçasıdır. Bu nedenle, tasarımcılarımız tamamen sınırsız renk olasılıklarına dayanan yeni bir Flotex flok halı koleksiyonu hazırladı.

Flotex colour canyon halı uygulama görselii

Flotex Colour flok halı koleksiyonu, her biri farklı ve zarif baskı detaylarına sahip dört flotex colour rulo halı tasarımı içerir: Calgary, Metro, Penang, Canyon. Tüm ürünler rulo ve karo ölçülerinde, bazı serilerin ise plank ebatları da mevcuttur.

Flotex Colour Rulo Halı Avantajları

Flotex flok halı; esnek bir zeminin sert aşınma ve dayanıklılık özelliklerini, bir halının akustiği, sıcaklığı ve ayak altı konforuyla birleştiren tamamen benzersiz bir tekstil içerikli rulo halı zemin kaplamasıdır. Flotex, yoğun bir şekilde yüzeye sabitlenmiş ve taban katmanına sıkıca tutturulmış naylon 6.6 iplerden yapılan sağlam bir vinil içeriğine sahiptir.

Mükemmel boyutsal stabilite sağlar
Flotex colour rulo halının boyutsal stabilitesi oldukça iyi ve bir tekstil yer döşemesi optiğine sahipken, hem esnek yer döşemeleri kadar dayanıklı hem de temizlenmesi kolaydır. Flotex flok halıların hem rulo hem de karo – plank ölçüleri mevcuttur.

Dayanıklı ve Konforlu
Normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu yaşarken, metrekare başına 80 milyon naylon 6.6 ipin bir sonucu olarak Flotex dayanıklılığını da keşfedin.

Son derece hijyenik ortam
Naylon ipler sadece ses emilimi ve konforu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hem kuru hem de ıslak koşullarda herhangi bir temizleme işlemi yapıldığında havadaki alerjenleri ve ince tozları da tutarlar. Yapısı sayesinde, Flotex halı, her temizlik işleminden sonra olağanüstü bir görünüm korumasına sahiptir.

Bakım ve temizlik sonrası ilk günkü gibi
Her gün basit vakumlama ile yapılacak bir temizlik, yoğun naylon yüzeyde kalan kir veya tozu temizler. Bununla birlikte, ağır kirlenmeden sonra deterjan gerektiren, buharlı temizlik veya daha derin mekanik temizlik de kullanılabilir. Basit temizlik işlemleri Flotex flok halıyı orijinal haline geri getirir. Flotex colour rulo halının sunduğu geniş renk ve desen yelpazesi, zeminin kurulduğu gün kadar canlı ve hareketli kalır.

Güvenli ve akustik – ses emici
Flotex colour rulo halı, hem oda içi darbe indirgeme performansı (A sınıfı) hem de iyi bir ses azaltması (> 20dB) sağlar; bu da sessiz bir oda ve sessiz bir bina anlamına gelir. Flotex halı ayrıca düz yüzeyler ve rampalar için HSE ıslak ve kuru kayma direnci sınıflandırmalarını karşılar.

Antialerjik Rulo Halı Kaplama

Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27’sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

Flotex flok halılar; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipo alerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Flotex flok rulo halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Sürdürülebilir Halı Zemin Kaplaması

Yeşil Elektrik
Büyük Britanya’daki ve Fransa’daki Flotex üretim operasyonları, yeşil elektrikle ve tamamen geri dönüştürülen atık akışıyla üretilen yüksek kaliteli zemin kaplaması elde edilmesini sağlar.

Su Bazlı
Flotex; 6,6 polyamid ipliklerin, elektrostatik floklama ile pvc tabana çakılması yöntemi ile üretilen %100 leke tutmayan, antistatik ve antibakteriyel bir halıdır.
Flotex halıyı yaratmak için kullanılan tüm boya ve mürekkepler su bazlıdır. Renkleri korumak için yüksek sıcaklıkta buhar işleminden başka bir kimyasal işlemden geçirilmezler.

Geri Dönüştürülmüş İçerik
Flotex halı, diğer üretim lokasyonlarından toplanan atıkları zemin kaplamalarının alt taban kısmına dönüştürmek üzere kullanır. Flotex’in geri dönüştürülmüş içeriği arka tabanın toplam volümünün % 67’sini bulabilmektedir.

Son Derecede Dayanıklı
Flotex kullanmanın bir başka avantajı da sıradan tekstil ürünlerinin ürün yaşam süresinin 6 katı kadar uzun süreyle yüksek performans gösteren bir zemin kaplaması kullanıyor olmaktır.

Kolay Bakım ve Temizlik
Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir.

Teknik Detay

Kalınlık 4,3 mm
Uzunluk Genişlik 30 m x 200 cm

Yoğun Ticari Yangına tepki Akustik Darbe Sesi İndirgeme Bakteriostatik 

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com