Doğal yardımcınız!

Linoleum Bulletin Board, iğnelediğiniz bir notu çıkardığınızda delik izi bırakmayan sıra dışı bir pano… Okside bezir yağı, reçine ve ince öğütülmüş mantar karışımından oluşan bu sürdürülebilir ürün, aynı zamanda dayanıklı ve esnek. 

Kendini iyileştirici özellikler
Güçlü ve dayanıklı olması, Bulletin Board’u pin kartları, ilan panoları ve fikirlerin ve bilgilerin değiştirildiği diğer tüm yüzeyler için ideal bir materyal haline getirir. Plaka malzemesi ** kavrama kalır ve iğnelerin çıkarılmasından sonra iğne delikleri yakın olduğu için geleneksel yumuşak levhalar gibi parçalanmaz.

Pratik ve hijyenik
Bulletin Board kir barındırmaz ve bakteriostatik özelliklere sahiptir. Özellikle, dersliklerde pratik ve sağlıklı çözümler sunar.

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

E - Broşür

E-Broşürü Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Uygulama Talimatları

Uygulama talimatları için tıklayınız.

Duvar Çözümleri

Bulletin Board, 28 metre uzunluğunda ve 1,22 metre genişliğinde rulolar şeklinde üretilmektedir. Böylece konferans salonlarında veya koridorların duyurular ve bölme gibi birçok ihtiyaca yönelik çözüm sunmaktadır. 1.83m genişliğinde 3 renk de mevcuttur.

Mobilya Çözümleri

Bulletin Board: İç mekanlardaki duvarlarda duyuru panosu ve ofis mobilya sistemleri gibi belirli yüzeylerde kullanılan dekoratif ve fonksiyonel bir duvar kaplama malzemesi.

Dekoratif Çözümler

LRV

Mimaride, Işık Yansıtma Değeri (LRV), bir ışık kaynağıyla aydınlatıldığı zaman bir yüzeyden yansıyan görülebilir ve kullanılabilir ışığı ifade eden, mimarlık alanında kullanılan, yüzdelik ifadedir.
Renk seçiminde, LRV ile bir dizi tercih kriteri arasında bağlantı kurmak mümkündür. Bir rengin ortalama LRV değeri; rengin yansıtacağı görülebilir ışığın miktarını ifade eder. Siyahın yansıtma değeri %0 olup, siyah renk tüm ışığı emmektedir. Beyazın yansıtma değeri %100 olup, beyaz renk tüm ışığı yansıtmaktadır. Böylelikle binanın aydınlık ve serin olmasını sağlar. Aynı zamanda açık renkler daha az aydınlatmaya ihtiyaç duyduğundan çevre için doğrudan bir tasarruf sağlar ve elektrik kullanımı da azalmış olur. Tüm Forbo ürünleri ışık yansıma değeri taşır, bunlar hakkında bilgilere ürün sayfalarından ulaşılabilir. 

NCS
NCS renk kodlaması, herhangi bir materyalin rengini NCS S 1080-Y70R gibi sayısal renk kodları ile hassasiyeti tanımlanır.
NCS tüm renk alanını temsil etmek için renk alanının her 10. adımında 1950 standart renk tanımlar. Renk ister standart bir renk isterse 1950 renk arasından bir renk olsun, her gösterimin renk örneği aynı gösterimde diğer bir renk ile görsel olarak benzerdir. Böylelikle mekandaki diğer renkli öğeleri ile zeminler arasındaki renk geçişlerini ve eşleşmelerini zeminlerde bulabilirsiniz.

‘Doğal Renk Sistemi’ NCS renk değerini, yoğunluğunu ve renk tonunu tespit etmek üzere geliştirilmiştir. NCS ölçüm sistemini kullanarak, renk ve renk grupları tanınabilmekte ve kullanılan malzeme ne olursa olsun eşleştirilebilmektedir. Bu şekilde bina içerisindeki farklı nesnelerle renk uyumu koordine edilebilmektedir. Tüm Forbo Zemin Kaplaması ürünleri NCS koduna sahiptirler ve bunları masa üstü büyütmesinin yanında, download merkezimizde görebilirsiniz.

Çerçevelenmiş çözümler

İhtiyaçlarınızı, düşüncelerinizi ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için ideal çözümler sunan bu renkli koleksiyon ile tanışın !

Teklif Al    <