...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Voxflor Karo Halı

Neden Voxflor Karo Halı Tercih Etmeliyiz?

Voxflor Karo Halı; doğadan esinlenilip, bu esintileri tasarıma dönüştürmüş, renk ve desenleri ile benzersiz ürün koleksiyonlarına sahiptir.Koleksiyon ve ürün grupları günden güne ilgi görmektedir. Alışıla gelmiş diğer karo halı zemin kaplama ürün gruplarına nazaran desen ve katman geçişleriyle zeminlerinize ayrı bir enerji ve esinti katmaktadır.

Voxflor, benzersiz karo halı – plank halı zemin kaplama ürünlerinin yanı sıra, aynı zamanda talep sahiplerine yüksek beğenili ve yaratıcı zemin tasarımları sunmaktadır. Esneklik ve konforu, ‘Aktivite Tabanlı Çalışma Ortamı’ , oluşturmaya yardımcı oluyor. Ofis ve diğer çalışma ortamları için, çalışanların performans ve konforu için tasarlanan Voxflor karo ofis halıları, tüm ticari alanları daha samimi ve verimli hale getiriyor.

desenli ofis halısı - karo halı istanbul
Voxflor Hub Karo Halı Regeneration 05, 12

Benzersiz Ofis Zeminleri İçin…

Voxflor karo halılar , ofis zemin tasarımlarının iç trendini yorumlamak için ilgi çekici desen ve renkler kullanıyor. Bu sayede herkesin görsel ve psikolojik bir rahatlık yaşayabilmesini olanak sağlıyor. Voxflor halıların ürün renk ve desenleri, doğallığı ifade ediyor olması; kullanıcısına doğal unsurların vermiş olduğu haz duygusunu yaşatıyor. Bu sebepten kaynaklı olarak, gelecekte benzersiz ofis tasarımları için tercih ediliyor olma oranı daha yüksek olacaktır.

Doğal İmaj

Doğal renkler ve esintiler, modern yapı alanları için geleceğe dönük imaj belirtir.Ticari alanda, doğal renk ve desen elementleri ekleyerek, kullanıcıların doğadaymış gibi hissetmelerini sağlar. Ürün ve yerleşim tasarımlarıyla Voxflor, beşeri çevreyi, doğayla yakın hale getiren konseptler tanımlıyor.

İleri Karo Halı Teknolojisi

Yüksek teknoloji elyafları ile güçlendirilen Voxflor plank ve karo halı ürünleri, karbon emisyonunu azaltır, halı kırılma direncini ve leke direncini artırır. Ticari alanlar için halının uzun ömürlü kullanımını sağlar.

voxflor karo halı sertifikaları

Dijital Zemin Kaplama Ürün E-Katalogları için >>

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com