Voxflor Karo Halı, doğadan esinlenilip tasarıma dönüştürülen, renk ve desenleri ile benzersiz ürünlere sahiptir.Koleksiyon ve ürün gruplarının günden güne ilgi görmektedir. Alışılagelmiş diğer ürün gruplarına nazaran desen ve katman geçişleriyle zeminlerinize ayrı bir enerji katmaktadır.

Voxflor Karo halı, sadece moda ürünler değil, aynı zamanda talep sahiplerine yüksek beğenili ve yaratıcı zemin tasarımlar sunmakta. Esneklik ve konforu, ‘Aktivite Tabanlı Çalışma Ortamı’ , oluşturmaya yardımcı oluyor. Ofis ve diğer çalışma ortamları için, çalışanların performans ve konforu için tasarlanı Voxflor ofis halıları, ticari mekanları daha samimi ve verimli hale getiriyor.

Voxflor karo halılar , ofis zemin tasarımlarının iç trendini yorumlamak için renkleri kullanıyor, herkesin görsel ve psikolojik bir rahatlık yaşayabilmesini sağlıyor. Bir ürünün renkleri, kişiliğinin renklerini ifade ediyor ve kullanıcıda bir psikolojik biliş duygusu yaratıyor. Renkler fantezi, yüksek soğuk renkler veya eğlenceli renkler olsun, ilginç bir şeydir. Gelecekte benzersiz ofis tasarımları için tercih ediliyor olma oranı daha yüksek olacak.

Doğal İmaj
Doğal renkler ve esintiler, modern yapı alanları için geleceğe dönük imaj belirtir.Ticari alanda, doğal yeşil-mavi vb elementler ekleyerek, kullanıcıların doğada oldukları gibi hissetmelerini sağlar. Ürün ve yerleşim tasarımlarıyla Voxflor karo halı, çevreyi doğayla yakın hale getiren konseptini tanımlıyor.

İleri Voxflor Karo Halı Teknolojisi
Yüksek teknoloji elyafları ile güçlendirilen Voxflor ürünleri, karbon emisyonunu azaltır, halı kırılma direncini ve leke direncini artırır. Ticari alanlarda halının uzun ömürlü kullanımını sağlar.