...

Hakkımızda

Hakkımızda

Anıl Zemin Market ailesinin ürün, hizmet vb kurumsal yapısı hakkında, sizlere kısaca kendimizi tanıtmak ve sizlerle kuracağımız iş ilişkilerimizin öncesinde ve sonrasına dair fikir sahibi olmanızı temenni ediyoruz.

Anıl Zemin Market 2001 yılından bu yana Türkiye’de zemin sektörüne hizmet veren, Forbo, Beauleiu, Voxflor gibi dünyaca tanınmış markaların distribütörlüğünü üstlenmiş olup; Ofis, Hastane, Okul, Banka Şubeleri, Havalimanı gibi projelerde sıklıkla kullanılan Karo Halı, LVT-LVP zemin kaplamları, PVC zemin kaplamaları, Linolyum zemin kaplamaları, Paspas ve Yükseltilmiş Döşeme sistemlerinin satış ve uygulamaları konusunda uzmanlaşmış köklü bir firmadır. 

Distribütörlüğü yapılan markaların ürünlerinden oluşan yaklaşık 500.000 m² civarındaki ürün stoğu ile İstanbul da bulunan 2 depodan Tüm Türkiye’ye ve hatta yurt dışındaki projeler ürün satışı ve uygulaması yapılmaktadır. 40 Kişilik tam zamanlı ve konusunda uzmanlaşmış sertifikalı montaj ekibi ile gerek yurt içi gerekse de yurt dışı projelerde etkin ve hızlı uygulama çözümleri sunulmaktadır. Anıl Zemin Market merkez ofisinde bulunan 15 Kişilik satış ekibi ile yüksek hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeksizin, projelerin çözümlenmesi ve fiyatlandırılmasını mümkün olduğunca hızlı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Vadi İstanbul merkezli, sektördeki ilk ve tek 800 m² lik showroomu ile hemen hemen her segment ve fiyat aralığında zemin kaplama ürün seçenekleri sunan Anıl Zemin, müşterilerine “girişten çıkışa ideal esnek zemin çözümleri” sunmaktadır. Bugüne kadar başarıyla teslim edilmiş binlerce proje ve bunlardan edinilen tecrübe ile müşteri ve hizmet odaklı anlayış aynen devam ettirilecektir.

Neler – Nasıl Yapıyoruz ?

Esnek zemin kaplama ürünleri olan; Karo halı, LVT – LVP (Lüks Vinil Karo – Plank) zemin kaplama, PVC zemin kaplama, Linolyum zemin kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, İç ve dış mekan Paspas sistemleri satış ve uygulama süreçleri ve yönetimi hususunda; teklif talebinde bulunulan ürün kategorisinin anlık stok miktarı ve stok yeterliliği durumuna göre teklif talebi oluşturulur. 

Alternatifli ürün talepleri için ise müşteri arz ve talepleri doğrultusunda ürün seçimine yönelik danışmanlık ve yönlendirme yapılır. Var ise proje üzerinde hakkediş, metraj ve uygulama teknik çizimleri oluşturulur. Akabinde teklifi onaylanmış ürün uygulama yapılacak proje alanına sevk edilir. Uygulama talep edilmiş ise uygulama ekibi ürün sevkiyle birlikte, proje alanına yönlendirilir ve uygulaması yapılır.

Yıllık Ortama Sektörel Göstergelerimiz

Ürün çeşitliliği, birim fiyat alternatifinin geniş bir yelpazeye sahip olmasının yanı sıra, Türkiye’deki en büyük kadrolu uygulama ekibini bünyesinde bulundurmasından kaynaklı proje sayımız her geçen yıl kademeli olarak artış göstermektedir. Büyük ve orta ölçekli projelerdeki şartnamelerin bir çoğunda şirketimizin var olması bu oranı her geçen yıl artmasının en büyük nedenlerinde biridir. Müşteri talepleri ve yönergeleri doğrultusunda, müşteri kazanımlarını ön planda tutarak, süreç akışını en minimum hata payını gözeterek tamamlıyoruz. Akabinde müşteri ilişkilerimizi daha sonraki olay ve süreçleri göz önüne alarak en sağlıklı şekilde devam etmeye özen gösteriyoruz. Türkiye’de sektörel olarak en fazla referansa sahip firmalardan birisi olmamız ve sektörel inovasyona göstermiş olduğumuz hassasiyet ile yıllık yeni müşteri oranımız kayda değer artış gösteriyor.

İletişim – Teklif Formu