Enkapsüle Çelik Yükseltilmiş Döşeme Paneli

Enkapsüle panel 4 tarafı Galvanize saç (çelik) ile kaplanmış, YDS panelleri arasında en sağlam ve uzun ömürlü olanıdır. Üretim kolaylığı nedeni ile diğer alternatif seçeneklere göre daha uygun maliyettedir. Galvanize saç kaplı paneller sandevic panel olarak bilinmektedir. 4 tarafının da saç kaplı olması mevcut yük dayanımı ve deformasyon açısından diğer panel seçeneklerinden bir adım önde olmasını sağlamaktadır. 

Enkapsüle Çelik panelleri tek olarak kullanılmamaktadır. Üst kaplamasının saç plaka olması nedeni ile salt olarak kullanım açısından, uygun olmayacaktır. Bundan dolayı karo halı veya karo PVC (LVT) gibi kaplamalar ile en üst tabaka desteklenmelidir.

Enkapsüle Çelik paneller 30 mm standart 60 x 60 cm ebatlarında, sunta özlü veya kalsiyum sülfat özlü olarak üretilmektedir. Modüler olması, ofis benzeri çok yoğun trafiğe sahip alanlarda bile, pratik çözümler sunmaktadır. Örneğin ofis ortamında personel çoğaltma veya odalar oluşturma veya farklı bir değişiklik, tüm kablolama ve tesisatın  alt yapıdan gidiyor olması, istenildiği an müdahale edilebiliyor olması, sadece bir priz kutusu ile yeni bir personel veya bir bölme duvar ile yeni bir oda oluşturmanızı, kırmadan dökmeden ciddi zaman kaybetmeden kısa bir zaman diliminde bunları yapıyor olmanız sağlanacaktır.

Enkapsüle Çelik Yükseltilmiş döşeme görseli
Enkapsüle Çelik Panel Teknik Özellikleri

Enkapsüle Çelik Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Panel Ebat 600 x 600cm
Panel Kalınlık 30mm
Panel Öz  Sunta öz
Yoğunluk 28mm Kalınlıkta 650 kg /m3
Panel Üst Yüzey Kaplaması 0.5mm Galvanize Çelik
Panel Alt Yüzey Kaplaması 0.5mm Galvanize Çelik
Panel Yan Yüzey Kaplama 0.5mm Galvanize Çelik
Noktasal Yük Dayanım 250kg
Yayılı Yük Dayanım 1700kg/m2
Yangın sınıfı CLASS 1

Teklif Formu    <    Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
    Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

    Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com