Neden LVT Zemin Kaplaması Tercih Etmeliyiz?

Kolay Kurulum

LVT zemin kaplamaları (glue down) yapıştırma LVT Zemin Kaplama, (loose lay) sök-tak LVT Zemin Kaplama ve kilit sistem – Geçmeli (click) LVT Zemin kaplama olmak üzere üç çeşit uygulama şekline bağlı LVT zemin kaplama şeçeneği bulunmaktadır.

Yeni ve modüler döşeme sistemlerinin (Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ... vs) kullanılması, LVT’nin minimum yüzey hazırlığıyla kullanılmasını sağlar. Bu tarz çözümlerle, döşeme montaj maliyetleri ve montaj süreleri azaltılabilir.

Kardem tekstil allura flex lvt zemin kaplaması uygulaması

Kardem Tekstil 1

Konfor ve Performans

LVT zemin kaplamaları; ahşap, mermer, taş … gibi diğer döşeme malzemelerinden daha yumuşak bir yüzeye sahiptir. Bu da daha rahat ayak sürkülasyonu, ses azaltma özelliği sağlaması gibi birçok özelliğiyle zeminlerde istenen performansa karşılık vermektedir.

Satın Alınabilirlik

Geleneksel parke ve taş döşeme seçenekleri LVT zemin kaplamasından daha maliyetlidir. Çok düşük bir maliyetle dayanıklı bir zemin kaplama alternatifi arıyorsanız, başka ürün gruplarına bakmanıza gerek yok.

Kalite ve Dayanıklılık

Gündelik hayat akışında, zeminlerdeki ayak trafiği çok fazladır. Bu nedenle, aksiliklere karşı koruma sağlayan bir döşeme malzemesi seçmek çok önemlidir… LVT Zemin kaplamalarının, bakımı ve temizliği çok kolaydır. Talaş vermez ve neme karşı dayanıklıdır; bu sayede mutfak, banyo dahil birçok zemin alanı için ideal bir seçenek haline gelir.

Karo PVC zemin kaplamaları diğer zemin kaplamalarına göre daha yenilikçi ve estetik kaplama türlerine en iyi örnek zemin kaplamarından biridir. LVT Zemin Kaplaması, dünyada en çok 2. kullanıma sahip, PVC zemin kaplamalarının karo boyutlarında ve bir kısım içerik farklılığı olan zemin kaplamasıdır. Bu Vinil zemin kaplaması doğal ve sentetik polimer malzemelerden üretilmektedir.

lvt zemin kaplama uygulaması - pvc zemin kaplama - HDİ sigorta ofis

HDİ Sigorta 4

LVT Zemin kaplamaları, karo veya plank boyutlarında – şeklinde kullanılan ve oldukça esnek bir zemin malzemesidir. Granit, beton, seramik, mermer ve parke – ahşap  görünümüne sahip olması sebebiyle birçok tasarımcı ve mimar tarafından tercih edilen dayanıklı bir zemin kaplaması olma özelliğine sahiptir… Kullanım alanları; ofis zeminleri, okul – eğitim kurum zeminleri, mağaza zeminleri, dinlenme alanları, showroom, konferans salonları vb trafik yoğunluğu ve ideal zemin performansı beklenen tüm alanlarda kullanılmaktadır.

LVT Zemin Kaplama Uygulaması Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabını aşağıdaki video yönlendirmemiz de, bu soruya karşılık video içeriklerini bulabilirsiniz.

lvt zemin kaplama - kilit sistem lvt - anıl zemin

pure click lvt zemin kaplama uygulama videosu

 

Bazı LVT Zemin Referanslarımız

İletişim Formu<
Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com