...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

LVT ZEMİN KAPLAMALARI

Neden LVT Zemin Kaplaması Tercih Etmeliyiz?

LVT zemin kaplamaları (glue down) yapıştırma, (loose lay) sök-tak ve kilit sistem – Geçmeli (click) LVT Zemin kaplama olmak üzere üç çeşit uygulama şekline bağlı LVT zemin kaplama seçeneği bulunmaktadır.

Yeni ve modüler döşeme sistemlerinin (Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ... vs) kullanılması, LVT’nin minimum yüzey hazırlığıyla kullanılmasını sağlar. Bu tarz çözümlerle, döşeme montaj maliyetleri ve montaj süreleri azaltılabilir.

LVT Zemin Kaplamasının Konfor ve Performansı

LVT zemin kaplamaları; ahşap, mermer, taş … gibi diğer döşeme malzemelerinden daha yumuşak bir yüzeye sahiptir. Bu da daha rahat ayak sürkülasyonu, ses azaltma özelliği sağlaması gibi birçok özelliğiyle zeminlerde istenen performansa karşılık vermektedir.

LVT Zemin Kaplama Satın Alınabilirlik

Geleneksel parke ve taş döşeme seçenekleri LVT zemin kaplamasından daha maliyetlidir. Çok düşük bir maliyetle dayanıklı bir zemin kaplama alternatifi arıyorsanız, başka ürün gruplarına bakmanıza gerek yok.

Modanisa Ofis 2

LVT Zemin Kaplama Kalite ve Dayanıklılık Performansı

Gündelik hayat akışında, zeminlerdeki ayak trafiği çok fazladır. Bu nedenle, aksiliklere karşı koruma sağlayan bir döşeme malzemesi seçmek çok önemlidir… LVT Zemin kaplamalarının, bakımı ve temizliği çok kolaydır. Talaş vermez ve neme karşı dayanıklıdır; bu sayede mutfak, banyo dahil birçok zemin alanı için ideal bir seçenek haline gelir.

Karo PVC zemin kaplamaları diğer zemin kaplamalarına göre daha yenilikçi ve estetik kaplama türlerine en iyi örnek zemin kaplamarından biridir. LVT Zemin Kaplaması, dünyada en çok 2. kullanıma sahip, PVC zemin kaplamalarının karo boyutlarında ve bir kısım içerik farklılığı olan zemin kaplamasıdır. Bu Vinil zemin kaplaması doğal ve sentetik polimer malzemelerden üretilmektedir.

Dreamclick ahşap desenli vinil LVP LVT zemin kaplama

LVT Zemin kaplamaları, karo veya plank boyutlarında – şeklinde kullanılan ve oldukça esnek bir zemin malzemesidir. Granit, beton, seramik, mermer ve parke – ahşap  görünümüne sahip olması sebebiyle birçok tasarımcı ve mimar tarafından tercih edilen dayanıklı bir zemin kaplaması olma özelliğine sahiptir… Kullanım alanları; ofis zeminleri, okul – eğitim kurum zeminleri, mağaza zeminleri, dinlenme alanları, showroom, konferans salonları vb trafik yoğunluğu ve ideal zemin performansı beklenen tüm alanlarda kullanılmaktadır.

LVT Zemin Kaplama Uygulama Alanları

 • Ofis – Büro Zeminleri
 • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
 • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
 • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
 • Kongre Salonu Zeminleri
 • Tiyatro Salonu Zeminleri
 • Sinema Salonu Zeminleri
 • Fuar Alanı Zeminleri
 • Otel Zeminleri
 • Mağaza – Showroom Zeminleri
 • Sağlık Hizmetleri
 • Hastane Zeminleri
 • Okul – Üniversite Zeminleri

LVT Zemin Kaplama Uygulaması Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabını aşağıdaki video yönlendirmemiz de, bu soruya karşılık video içeriklerini bulabilirsiniz.

lvt zemin kaplama - kilit sistem lvt - anıl zemin
pure click lvt zemin kaplama uygulama videosu
 

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com