Lüks Vinil Karo (LVT) Zemin Kaplamasını Neden Tercih Etmeliyiz!

Kolay Kurulum

LVT , (glue down) yapıştırma, (loose lay) sök-tak ve kilit sistem (click) olmak üzere üç şekilde kolayca montaj edilebilir . Daha yeni gevşek döşeme sistemlerinin kullanılması, LVT’nin minimum yüzey hazırlığıyla kullanılmasını sağlar. Bu çözümle, döşeme montaj maliyetleri ve montaj süreleri azaltılabilir.

Konfor

Lüks vinil karo, ahşap ya da taş gibi diğer döşeme malzemelerinden daha yumuşak bir yüzeye sahiptir, bu da daha rahat ayak sesleri ve ses azaltma özelliği sağlaması, birçok sessiz zemin isteyen alanlar-tesisler için çok önemli bir özelliktir.

allura flex lvt zemi kaplaması uygulama görseli

Kardem Tekstil 1

Satın Alınabilirlik

Geleneksel parke ve taş döşeme seçenekleri LVT’den daha maliyetlidir. Çok düşük bir maliyetle dayanıklı bir alternatif arıyorsanız, başka ürün gruplarına bakmaya gerek yok.

Kalite ve Dayanıklılık

Gündelik hayat akışında, zeminlerimizdeki ayak trafiği çok fazladır. Bu nedenle, aksiliklere karşı koruma sağlayan bir döşeme malzemesi seçmek çok önemlidir. LVT’nin temizlenmesi kolaydır, talaş vermez ve neme karşı dayanıklıdır; bu sayede mutfak, banyo ve vb alanlar için ideal bir seçenek haline gelir.

HDİ Sigorta 4

Lüks Vinil (LVT) zemin kaplamaları diğer zemin kaplamalarına göre daha yenilikçi ve estetik kaplama türüdür.LVT Zemin Kaplaması, dünyada en çok 2. kullanıma sahip, vinil zemin kaplamasıdır. Bu Vinil zemin kaplaması doğal ve sentetik polimer malzemelerden üretilmektedir.

LVT Zemin kaplamalarında, karo veya plank şeklinde kullanılan ve oldukça esnek bir malzeme olan vinil; granit, beton, seramik ve parke görünümüne sahip olması sebebiyle birçok tasarımcı ve mimar tarafından tercih edilen dayanıklı bir malzeme olma özelliğine sahiptir.Kullanım alanları ofis,okul,mağaza,dinlenme alanları,showroom vb trafik yoğunluklu alanlarda kullanılmaktadır.

Bazı Uygulamalarımız

Teklif Formu<
Daha Fazla LVT Zemin Kaplama Ürün Çeşitleri hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >>

Tel: +90 212 274 44 22  E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com