Beton Özlü YDS Paneli

Beton özlü yükseltilmiş döşeme, genel ofisler için en yaygın kullanılan sistemdir.Bu sistem, tamamen entegre bir kilitleme sistemidir. Paneller özel yuvarlak deliklerle üretilmektedir.

Beton özlü paneller, Bare-Çıplak panel tip; Loose Lay özellikli Karo Halı, LVT veya Karo PVC ile kaplanabilir.Panel köşelerinde vida yerleri mevcut olup , Panel köşe kilit vidaları ile kafaya kilitlenerek uygulanır.

Çıplak panel ; epoksi boya kaplamalı toz boya ile korozyona karşı koruma sağlar.Strong Cement 800 panel Mekanik performansa göre çelik sac olup, köpüklü çimento ile doldurulmuştur.Çimento karışımını sağlamak için yüksek basınçlı bir pompa tüm panel köşesine ulaşır.Paneller kalıp şeklinde kafa tabanı üzerine vidalar ile monte edilebilir özelliktedir..

yüksek zemin malzemesi

beton özlü YDS görseli

Modüler Panel (33mm-35mm): 60 x 60 cm ebatlarında ve min. 33 mm. ,max.35mm kalınlığında hafif beton dolgulu çelik panelin alt kaplama malzemesi 0,6 mm. üst ve yan kaplama malzemesi min. 0,7 mm. kalınlığında elektrostatik epoxy boyalı saç olacaktır.

beton özlü YDS panel görseli

 
Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme Teknik Özellikler

Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Panel Ebat600x600cm
Panel Kalınlık35mm
Panel ÖzBeton öz
Panel Tanımı1200 kg/m3 hafif beton dolgulu, alt, üst ve yanlar çelik
Panel üst-alt-yan kaplamaPanel alt kaplaması 0,6 mm. üst ve yan kaplama 0,7 mm. elektrostatik toz boyalı soğuk çekilmiş galvaniz çelik
Panel Uygulama SistemiDüşey taşıyıcılı sistem
Panel Ağırlığı11.00kg
Sistem Ağırlığı38.00kg/m2
Yangın sınıfıClass A, yanmaz. B>0,45W/cm2
Yangın DeğerleriBS476 normuna göre değeri “0”dır

Teklif Formu    <    Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
    Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

    Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com