...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Flotex Starck Rulo Halı

Neden Flotex Starck Rulo Halı Tercih Etmeliyiz?

Son derece yenilikçi bir zemin kaplama koleksiyonu olan Flotex Starck’ın tasarımını, vizyon sahibi yaratıcı Philippe Starck ile yapıldı.

Yüksek çözünürlüklü dijital baskı

Flotex, zeminlerin kaliteli yüzeyi ile yüksek çözünürlüklü bir dijital baskı tekniği kullanan Starck koleksiyonu, benzersiz desenlere sahiptir. Ölçek ve geçiş üzerinde oynayarak, üç sistemin her biri geleneğe meydan okumakta ve iç mekan ve zemin kaplama tasarımında yeni bir bakış yaratmaktadır.

Sonsuz tasarım seçenekleri

Her bir tam tasarım kaplama deseni, 4 farklı bileşenden oluşan, on metre uzunluğa sahiptir. Merkezi bir tasarım, sol ve sağ bir geçiş tasarımı ve çeşitli vurgu renkleri içeren yarı düz bir doku tasarımı. Her bir bileşen 2 metre genişliğindedir. Tasarım sistemi ile farklı kombinasyonlar yaratmak mümkündür.

Her lokasyon ve proje için 3 farklı kategorinin, birçok renk seçeneği ve farklı kombinasyonları, her lokasyon ve projeye oldukça uyumlu sağlar.

flotex starck rulo halı uygulama 331016 332016 333016 334016 1

Flotex Starck Rulo Halı Avantajları

Mükemmel boyutsal stabilite
Flotex Starck rulo halı, boyutsal stabilitesi oldukça iyidir ve bir tekstil yer döşemesi optiğine sahipken, hem esnek yer döşemeleri kadar dayanıklı hem de temizlenmesi kolaydır.

Dayanıklı ve Rahat
Normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu yaşarken, metrekare başına 80 milyon naylon 6.6 ipin bir sonucu olarak Flotex Rulo Halının dayanıklılığının göstergesidir.

Son Derece Hijyenik
Naylon ipler sadece ses emilimi ve konforu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hem kuru hem de ıslak koşullarda herhangi bir temizleme işlemi yapıldığında havadaki alerjenleri ve ince tozları da tutarlar. Yapısı sayesinde, Flotex, her temizlik işleminden sonra olağanüstü bir görünüm korumasına sahiptir.

Temizlik Sonrası İlk Günkü Gibi
Her gün basit vakumlama ile yapılacak bir temizlik, yoğun naylon yüzeyde kalan kir veya tozu temizler. Bununla birlikte, ağır kirlenmeden sonra deterjan gerektiren, buharlı temizlik veya daha derin mekanik temizlik de kullanılabilir. Basit temizlik işlemleri Flotex Starck rulo halıyı orijinal haline geri getirir. Flotex Starck rulo halının, sunduğu geniş renk ve desen yelpazesi, zemine kurulduğu gün kadar canlı ve hareketli kalır.

Güvenli ve Akustik
Flotex Starck rulo halı, hem oda içi darbe indirgeme performansı (A sınıfı) hem de iyi bir ses azaltması (> 20dB) sağlar; bu da sessiz bir oda ve sessiz bir bina anlamına gelir. Flotex Starck, ayrıca düz yüzeyler ve rampalar için HSE ıslak ve kuru kayma direnci sınıflandırmalarını karşılar.

Antialerjik Rulo Halı Kaplama

Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27’sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

Flotex flok halılar; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipoalerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Flotex flok rulo halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Flotex Halı Bakım ve Temizlik

Flotex flok zemin kaplama, benzersiz yapısı sayesinde, başka hiçbir tekstil zemin kaplamasında bulunmayan bir leke tutmama özelliğine sahiptir. Flotex®’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kolayca zeminden alınmalarını sağlar. Zemindeki çoğu döküntü ve kir yalnızca duru normal suyla temizlenebilir.

Flotex Temizlik ve Bakım Talimatları

Flotex Starck Rulo Halı Uygulama Alanları

Ofis, büro benzeri, ticari tip kapalı alanlarda kullanılabilmesi mümkündür. Yoğun olarak açık ve kapalı ofis zeminlerinde tercih edilmektedir. Ticari tip zeminlerde tercih edilen flotex Starck rulo halılar, akustik zemin isteği için idealdir.

  • Ofis – Büro Zeminleri
  • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
  • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
  • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
  • Kongre Salonu Zeminleri
  • Tiyatro Salonu Zeminleri
  • Sinema Salonu Zeminleri
  • Fuar Alanı Zeminleri
  • Otel Zeminleri
  • Mağaza – Showroom Zeminleri

Teknik Detay

Toplam kalınlık 4.3 mm
Boyut 2 x 30 m
Rulo Miktar (60 m²)
Toplam Ağırlık 1.8 kg/m²
Ticari Kullanım Sınıf 33
Boyutsal Kararlılık <0.2%
Kayma Direnci Kuru ve ıslak – düşük kayma riski
Akustik 20 dB
Su Geçirmezlik Pass
Aşınma Direnci > 1000 cycles
Yangın Tepkimesi Bfl-s1

Yoğun Ticari Yangına tepki Akustik Darbe Sesi İndirgeme Bakteriostatik 

Dijital Flotex Starck Rulo Halı E-Katalogu için >>

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com