Mobilya yüzeyleri gibi kabinler ve kapılara yönelik ideal, doğal mat yüzey linolyum kaplamasıdır. Su bazlı yüzey koruması sayesinde çizilme ve lekelenmeleri önlemektedir.

‘Furniture Linoleum’ ofisinizde, evinizde kısacası tüm mobilya yüzeylerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir seridir.

Koleksiyon mat yüzeylerdeki ve ılık, yumuşak doku kombinasyonu mobilyalarda gerçekten ayırt edici, hakiki özgün bir görünüm ve hisse sahip olmasını sağlıyor.
Kısacası klasik griler ve siyahları tamamlayacak yeni, taze ve şık renk bir dizisi sunuyor.

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

E-Broşür

E-Broşürü Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Flooring ‘Furniture Linoleum’ koleksiyonunun bakım ve temizlemesi çok kolaydır. Forbo zemin bakım talimatları sayesinde ilk günkü gibi görünümünü koruyabilirsiniz.

Temizlik ve bakım talimatları için tıklayınız.

Gör, Hisset, Dokun .. Keşfet!

Dokunulası yüzeyler
Forbo Furniture linolyum kaplaması hem görünüş biçimi hem de dokunma hissi ile ön plandadır. Bu eşsiz mobilya kaplaması topraksı, sağlam kaliteye sahip olmakla birlikte dokunduğunuzda da bu hissi size yaşatmaktadır. Hoş ve doğal görünmekle birlikte dokunduğunuzda yumuşak his yaratır.
Bir diğer eşsiz özelliği ise: parmak izlerini göstermiyor oluşudur.

Doğası gereği anti-statik
Tamamen doğal bileşimi ve Forbo’nun özel yüzey bitişi sayesinde ‘Furniture linolyum’ doğal olarak anti-statik özelliğe sahiptir.
Bu durum, statik yük birikmesine karşı yüzey etkin şekilde direnç gösterdiği için ürüne diğer mobilya yüzey kaplamalarına kıyasla gerçek bir uygulama avantajı sağlamaktadır. Bu özellik toz ya da kirin ürüne yapışmasını engellemeye yardımcı olmakta ve malzemenin lekesiz ve temiz kalmasını sağlamaktadır.

Esnek, organik
Linolyum doğası itibariyle esnektir, böylelikle ‘Furniture Linoleum’ tüm mobilya türleri ve iç mobilya gereksinimlerinde en etkili çözümü sunar. Furniture Linoleum eğimli yüzeylerin yanı sıra yatay ve dikey olarak da uygulanabilmektedir. 

Uygulama Talimatları

Furniture Linoleum; MDF, sunta ve kontrplak gibi tüm ortak malzemelerin yanı sıra çelik veya kompozit malzemeler üzerine kolayca uygulanabilir.

Uygulama talimatları için tıklayınız.

Çevresel Yaklaşım

Marmoleum: doğal olarak muhteşem

% 97 doğal hammadde
% 72 hızla yenilenebilir
% 43 geri dönüştürülmüş malzeme

Doğal ve yenilenebilir malzemelerden üretilen Marmoleum, en sürdürülebilir esnek zemin döşemesidir. Ftalat, plastikleştirici ve mineral yağ içermez.

Marmoleum’u özel yapan hammaddeler:

● Keten bitkisi tohumlarından elde edilen ‘keten tohumu yağı’
● Ormanlardan gelen ‘odun talaşı’
● Kalenderleme işlemi ile üzerine linolyumun geldiği doğal destek; ’jüt’

Marmoleum, çevre dostu özelliklerinden dolayı dünya çapında pek çok kalite belgesi ve sertifikası sahibidir. Çevre uzmanlarının açıklamalarımızı onaylamasından gurur duyuyoruz. 

CO2 nötr zemin kaplaması
Marmoleum’un benzersiz özellikleri, doğal içerikleri ve modern üretim süreci nedeniyle, Marmoleum CO2 nötr bir üründür. [CO2 nötr döşeme] (cmspage: 31704; css-nAr) bölümünde Marmoleum’un sürdürülebilir karakteri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Topshield2, Forbo Flooring’in tüm Marmoleum zemin döşemelerine uygulanan yüksek performanslı UV yüzey kaplamasıdır. Topshield2, ilk günkü görünümü uzun süre korumak için lekelenmeyi, aşınmayı ve çizilmeyi önler ve daha düşük aralıklarda kolay temizlik ve bakım sağlar.

Faydaları

Kullanıcılara sağladığı eşsiz faydalar
• dokunsal bitirme,
• doğal malzeme,
• çevre dostu seçim,
• çizilme ve lekeye dayanıklılık,
• mat yüzey
• parmak izi barındırmaz,
• anti-statik,
• solmayan renkler

Üreticiye sağladığı eşsiz faydalar
• esnek
• uygulaması kolay
• farklı alt-zeminler için uygun
• ahşap benzeri süreçlere uygun
• kaplanabilen özellikli
• manuel ve endüstriyel montaja uygun

Teklif Al    <