Voxflor ofis halı

Voxflor ofis halısı koleksiyonumuz ile ofisleriniz için renkli ofis zemin kaplama tasarımları yaratabilirsiniz, bu tasarımlarınızı, kampanyalı voxflor ofis karo halı fiyatları ile yapabilirsiniz. Bilgi ve kampanyalı VOXFLOR ofis karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

azm ofis halı

AZM ofis halısı koleksiyonumuz ve içeriğindeki ofis karo halı çeşitlerimiz ile ofis halılı zeminleriniz için tasarımsal ve yenilikçi dokunuşlar yapabilir, trend ofis zeminleri yaratabilirsiniz. Bilgi ve kampanyalı AZM ofis karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

tessera ofis halı

Tessera ofis halılarımız, yaratıcı ofis karo halı zemin kaplama tasarımlarında her zaman yenilikçi ofis halısı modelleri ile yerini korumayı başardı. Bilgi ve kampanyalı TESSERA ofis halı fiyatları için iletişime geçiniz.

flotex ofis halı

Leke tutmayan ofis halısı - antibakteriyel ofis halısı, denince akla ilk gelen karo ofis halı koleksiyonumuz flotex karo halı ürünlerimizdir. Bilgi ve kampanyalı FLOTEX ofis halı fiyatları için iletişime geçiniz.

Modern ve yenilikçi ofis karo halı kaplamaları, kampanya fiyatları ile ofis halı zeminleriniz için tasarımsal ve estetik bir dokunuş yapmayı hedefliyoruz. Kampanyalı ofis halı fiyatlarımız ile sektördeki birçok kurum ve kuruluşun farklı ofis konseptine sahip mekanlarını kaliteli ve uygun fiyatlı ofis halılarımız ile döşemesini yaptık – modernize etmeyi başardık.

Daha Fazla Kampanyalı OFİS HALI Zemin Kaplama Ürünü ve Ofis Halısı Fiyatları İçin, Kampanyalı Ürünler Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Ofis karo halıları, modern, estetik ve sıcak görünümlü bir esnek ofis zemin zemin kaplamasıdır. Diğer ofis zemin kaplamalarının aksine her dönem popülerliğini kurumuş olan ofis karo halıları, ofis alanlarınıza imajınızı yansıtabileceğiniz tasarımlara olanak sağlar. Esnek ve akustik yapıları sayesinde, istediğiniz ses yalıtımı ve konforunuz için ideal bir iç mekan zemin kaplama malzemesidir. İçeriğinden dolayı, ısı yalıtımı konusunda son derece başarılı bir bir zemin kaplama ürünüdür. 

Ofis karo halısı, satın alma sürecinde karar verici kişi; iç mimar, dekoratör, üretici veya satış yapan firmalardan profesyonel destek almalıdır. Bununla birlikte planlama ve satın alma sürecinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında genel bir bilgiye sahip olmak oldukça yararlıdır… bu ve buna benzer bilgi ve talepleriniz için iletişime geçiniz

Ofis halısı fiyat ve kullanım avantajı olarak, yüksek katma değerli, düşük maliyetli zemin kaplaması olma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Kaliteli bir ofis halısı, kullanılan ofis alanının saygınlığı yükseltir. Ofis karo halılarının toplam kullanıcı maliyeti oldukça düşüktür. Ticari tip halı zemin kaplama maliyeti hesaplarken, toplam kullanıcı maliyeti: ürün maliyeti, döşeme maliyeti, bakım maliyeti ve ürünün ömrünü kapsar. Araştırmalara göre, karo halı döşemesindeki toplam kullanıcı maliyetinin, diğer zemin döşemelerine göre %30 ’e varan avantaj sağladığını göstermiştir.  bu kısasları göz önüne alacak olursak; kaliteli karo halıyı, ucuz ofis halı olarak almaya çalışmak zeminlerimiz için, iler ki dönemlerde birim başına düşen kullanıcı maliyeti artıracaktır… Bilgi ve destek için iletişime geçiniz

Teklif Formu



    <




    Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
    Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

    Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com