Coral Paspas Sistemleri

Coral İç Mekan Paspas Modern bina tasarımı için kaliteli bir giriş paspas sistemi çok önemlidir. Kir ve nemde% 95’e varan oranda durduğunda, Coral giriş katlarımız temizlik maliyetlerini% 65’e kadar düşürebilir ve kayma riskini büyük ölçüde azaltır.

Coral iç mekan paspas , en zorlu ortamlarda bile üstün performans sunar. İster yağmur, kar, kum isterse toprakla yüzleşin, Coral paspas dışarının içeri girmesini önler. Coral giriş döşemeleri oldukça işlevseldir ve büyük tasarım seçenekleriyle her zaman bina tasarım düzeninin ayrılmaz bir parçasını oluşturur.

Coral Paspas , neredeyse 50 yıldır tekstil giriş döşemelerinde uluslararası pazar lideri ve şimdi size her zamankinden daha fazla seçenek sunuyor. Koleksiyondaki her bir seri, her giriş benzersiz ve kendine has gereksinimleri olduğundan farklı kirlilik davranışlarıyla baş etmek için tasarlanmıştır.

İyi bir giriş döşemesi oluşturmak, yaya olarak düşünmeyi (belirli bir dönemde içeri ve dışarı giren insanların sayısını) ve yürüyüş yollarını (bir kez içeri girdikleri talimatları) ve bu bilgiyi giriş alanının tasarımına uygulamayı içerir.

Giriş döşeme çözümünüzde planlayacağınız 3 giriş bölgesi tanımladık:

Bina girişinin dışına yerleştirilen herhangi bir paspas, en kaba kiri eşiği geçmeden önce ayakkabı tabanlarından kazıyarak ayak kaynaklı toprağa karşı ilk savunma hattıdır.

hareket ederken, bir sonraki savunma hattı, nemi ve kir parçacıklarını binaya giren tüm ayaklardan uzaklaştırmak için kullanılır.

Binadaki diğer alanlar da toprak ve nemden etkilenir; kabul alanları, koridorlar, geçitler, asansörler, merdiven çıkışları, vs.

Her giriş bölgesi için, giriş alanına en uygun Coral ürünlerine sahibiz.

Yangın sınıfı Bfl-s1

Tüm vinil destekli Coral giriş zeminleri, Bfl-s1 yangın sınıfına uygundur . Bu çok önemlidir, çünkü her giriş ve çıkış aslında bir yangın çıkışıdır.

Hatta daha sert yangın yönetmeliklerine uyum gerekiyorsa, bizim tekstil esaslı sağlayabilmektedir FR giriş paspasları bir ile özel lateks destek . Bu destek Coral paspası, merdivenlere yerleştirirken de kullanılmalıdır.

Coral Paspas ile Çevreye Duyarlılık

Nasıl yaptıklarından, performanslarına kadar, Coral Paspas Döşeme Sistemleri gerçekten sürdürülebilir ürünler sunuyor.

Yenilenebilir kaynaklardan %100 yeşil elektrik Satın aldığımız bütün elektriğin %100’ü yenilenebilir kaynaklardan geliyor. Bu, Coral üretim tesisimizin etkin bir çevre yönetim sisteminin bir parçası olduğu ve ISO 14001 sertifikası aldığı anlamına gelir.

Sıfır depolama alanı
Hemen hemen sıfır depolama, coral üretim tesisi tarafından gerçekleştirilir.

Coral Welcome giriş döşememizin temel desteği geri dönüştürülmüş PET şişelerden yapılmıştır.

Coral Paspas üretimindeki tüm atık iplikler iplik tedarikçisi tarafından yeniden kullanılmaktadır. Çevresel etkimizi azaltmanın yeni yollarını aramamız, materyallerine daha yüksek düzeyde geri dönüştürülmüş içerik ekleyebilen ileri görüşlü tedarikçilerle çok yakın çalışmamıza neden oldu.

Coral giriş döşemelerimizin bir çoğunda kullanılmış ve terk edilmiş balık ağlarından yapılmış Econyl® ipliği kullanılır. Econyl® kullanımı, mevcut israfı azaltmanın, üretim kaynaklı ek kirliliği önlemenin ve doğal kaynak ve enerji tüketimini minimumda tutmanın bir yoludur.

*Araştırmalar, binaya giren kirin %94’ünün ayakkabı tabanlarıyla veya tekerlekli trafiğin tekerlekleriyle taşındığını göstermektedir. Bu ıslak ve kuru kir, girişlerin kirlenerek deformasyona uğramasına, iç zemin kaplamalarında da yapısal hasara, gereksiz sağlık ve güvenlik riskleri doğurmaktadır.Bu sorunu önlemek için etkili tedbirler alınmazsa, normal ömründeki tipik bir zemin kaplamasının onarım ve bakım masrafları, ilk satın alındığı fiyatının dokuz kat fazlasına tekabül etmektedir.

İletişim Formu<
Daha Fazla Zemin Kaplama Ürün Seçeneği hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan Ofis – Showroomumuzu ziyaret edebilir, ürün ve projeleriniz için danışmanlık alabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >>

Tel: +90 212 274 44 22  E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com