...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Coral Click Karo Paspas

Renk Seçenekleri

Teknik Bilgi
Kalınlık12 mm / 17 mm
Uzunluk Genişlik24 x 24 cm

Coral Click paspas karoları 24×24 cm ebatlarda birbirine geçme özelliğine sahiptir. Klik – kilit sistemi sayesinde hızlı ve kolayca uygulanabilir.
Kutuda toplam 24 karo paspas olup 1,37 m2 alan kaplar.

Yoğun Ticari Yangın Dayanımı

Coral Paspas E-Katalog Talimatları için tıklayınız.

Temizlik ve bakım talimatları için tıklayınız.

Coral Paspas Uygulama Talimatları için tıklayınız.

LRV
Mimaride, Işık Yansıtma Değeri (LRV), bir ışık kaynağı tarafından aydınlatılan yüzeyden yansıyan görünür ve kullanılabilir ışık yüzdesinin ölçümüdür. LRV nin renk seçimi size bağladır. Bir rengin yaklaşık LRV’si, görünür ışığının miktarını ve yansıyacak rengini gösterir. Siyah rengin % 0 ışık yansıtma değeri vardır ve tüm ışığı emer. Beyaz rengin % 100 ışık yansıtma değeri vardır ve binanın aydınlık ve serin olmasını sağlar. Aynı zamanda açık renkler daha az aydınlatmaya ihtiyaç duyduğundan çevre için doğrudan bir tasarruf sağlar ve elektrik kullanımı da azalmış olur. Tüm Forbo ürünleri ışık yansıma değeri taşır, bunlar hakkında bilgilere ürün sayfalarından ulaşılabilir. 

NCS
NCS renk kodlaması, herhangi bir materyalin rengini NCS S 1080-Y70R gibi sayısal renk kodları ile yani NCS Gösterimleri sayesinde tanımlar ve herhangi bir rengin tam olarak tanımlanabilmesini sağlar. NCS tüm renk alanını temsil etmek için renk alanının her 10. adımında 1950 standart renk tanımlar. Renk ister standart bir renk isterse 1950 renk arasından bir renk olsun, her gösterimin renk örneği aynı gösterimde başka bir renk örneği ile görsel olarak aynıdır. Bu şekilde, odadaki diğer renkli eşyalarla aynı renk döşemeler bulabilirsiniz.

‘Doğal Renk Sistemi’, NCS, bir ürün için renk değerini, yoğunluğunu ve tonunu belirlemek için geliştirilmiştir. NCS ölçüm sistemi kullanılarak, renkler ve renk grupları belirlenebilir ve kullanılan malzemeden bağımsız olarak eşleştirilebilir. Bu şekilde bir binanın içindeki farklı alanların renk koordinatları belirlenebilir. Tüm Forbo ürünlerinin bir NCS kodu bulunur ve bu kod her ürünün tanımıyla birlikte koleksiyon sayfalarında yer alır.

Neden Coral Click Karo Paspas Tercih Etmeliyiz?

Coral Click karo paspasları 24 x 24 cm ebatlarda birbirine geçme özelliğine sahiptir. Klik sistemi sayesinde hızlı ve kolayca uygulanabilir.
Kutuda toplam 24 karo coral click paspas olup 1,37 m2 alan kaplar.

En popüler Coral Brush paspas renklerinden 5 tanesi bu seride standart parçalar halinde sunuluyor. Ayrıca, mat yapıya sahip Çevre dolgusu sayesinde ayakkabıların tabanındaki kaba tozu iç mekana taşımayan (7828/7838) ebatlarındaki düz karo PVC’lerde sunulur.

● Rafsız modüler paspas sistemi
● Depolaması, nakliyesi ve uygulaması son derece kolay
● 12mm ve 17mm kalınlık seçenekleri mevcuttur.
● Topuk sıkışmasını önleyen korunaklı yapıya sahip.
● %100 yeniden geliştirilmiş polyamid iplikten oluşan ECONYL® üretimine sahip
● Coral Brush rulo ve karo paspas giriş sistem koleksiyonları ile harika uyum sağlar.
● Zengin uygulama çeşitliliği sayesinde estetik görünüm sağlar

Coral Paspas Giriş Sistemleri

Modern bir bina tasarımı için kaliteli bir paspas giriş sistemi hayati önem taşır. Sunduğumuz rijit ve teksil giriş zemin sistemleri binaya dışarından giren tozun %94’nü bloke eder. Böylece daha temiz bir iç mekan kalitesi ve dolayısıyla daha az temizlik maliyeti ve daha güvenli bir ortam sağlar.

Coral paspas giriş sistemleri, en zorlu ortamlarda bile üstün performans sunar. Yağmur, kar, kum ya da toprak gibi dışarıdaki kirlerin içeri girmesini engeller. Coral paspas giriş sistemleri fonksiyoneldir ve geniş tasarım seçenekleri sayesinde daima binaların tasarım şemasının ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır.
Temizleme maliyetlerini %65’e kadar düşüren ve kayma riskini önemli ölçüde azaltabilen giriş sistemlerini ve daha fazlasını keşfedin. Coral Paspas Giriş Sistemleri yangın sınıfı Bfl-s1’e uygundur.

coral click karo klik sistem paspas

Coral Paspas ve Çevresel Yaklaşım

Tabanı geri dönüştürülmüş PET şişelerden üretilmiştir, bu sayede BREEAM A/A+ ile derecelendirilmiştir. Tamamen yeşil enerji ile üretilir. Kısacası, doğaya sıfır atık bırakır.

ECONYL’ den üretilmiştir – %100 yeniden geliştirilmiş polyamidden oluşan yüksek kaliteli iplik üretimi yapılmıştır. Tüm alüminyum, çelik ve kauçuk atıklarını geri dönüştürmektedir.

Sizin kullanırken kazandıklarınız; Binaya dışarıdan giren tozun %94’ünü bloke eder. %65 oranında temizlik ve bakım maliyet kazancı sağlar. Maliyet, enerji ve kimyasal – çevresel minimum etki tasarrufu sağlar

Coral Click Karo Paspas Uygulama Alanları

 • Ofis – Büro Zeminleri
 • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
 • Kamu Kurum ve Kuruluş Girişleri
 • Hava alanı – Havalimanı Girişleri
 • Kongre Salonu Girişleri
 • Tiyatro Salonu Girişleri
 • Sinema Salonu Girişleri
 • Fuar Alanı Girişleri
 • Otel Girişleri
 • Mağaza – Showroom Girişleri
 • Sağlık Kuruluşu Girişleri
 • Hastane Girişleri
 • Okul – Üniversite Girişleri
 • Huzur Evleri – Yaşlı Bakım Evi Girişleri
 • Spor Salonu Girişleri
 • Fitness Salonu Girişleri
 • İş Merkezi Girişleri
 • Sosyal Tesis Girişleri
 • Yaşam Alanı Girişleri
 • Kreş – Anaokulu Girişleri

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com

TEKLİF FORMU

Coral Click Karo Paspas

Teklif formunu gönderdikten sonra Müşteri Temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.