Coral Grip Dış Mekan Paspas Sistemleri

Coral Grip HD – MD Paspas

Coral Grip Dış Mekan Paspas İç ve dış kullanım için sağlam ve nihai kir ve kum sökücüdür. Coral Grip Dış Mekan Paspas, orta ve iç mekan (MD) ve ağır iş (HD) formatlarındaki dış mekan ve iç mekan kullanımı için çok yönlü, dokunmamış, temiz bir bariyer paspasıdır.

Standart Coral Grip Dış mekan paspas , açık, arkalıksız, geçirgen bir yapıya sahiptir, ancak sızdırmaz hale getirmek için Everfort vinil arkalık ile de üretilebilir. Her iki sürüm de 5 düz renkte sunulmaktadır.

• Maksimum kaymaz performans için granüller içerir
• İçeri girmeden önce en kötü kirleri temizler
• Davetkar bir iç tasarım sokak tarafında korumaya yardımcı olur
• En ağır ticari kullanım için uygundur
• Dış ve iç giriş için ideal

Bina girişinin dışına yerleştirilen herhangi bir paspas, en kaba kiri eşiği geçmeden önce ayakkabı tabanlarından kazıyarak ayak kaynaklı toprağa karşı ilk savunma hattıdır.

hareket ederken, bir sonraki savunma hattı, nemi ve kir parçacıklarını binaya giren tüm ayaklardan uzaklaştırmak için kullanılır.

Binadaki diğer alanlar da toprak ve nemden etkilenir; kabul alanları, koridorlar, geçitler, asansörler, merdiven çıkışları, vs.

Her giriş bölgesi için, giriş alanına en uygun Coral ürünlerine sahibiz.

Yangın sınıfı Bfl-s1

Tüm vinil destekli Coral giriş zeminleri, Bfl-s1 yangın sınıfına uygundur . Bu çok önemlidir, çünkü her giriş ve çıkış aslında bir yangın çıkışıdır.

Hatta daha sert yangın yönetmeliklerine uyum gerekiyorsa, bizim tekstil esaslı sağlayabilmektedir FR giriş paspasları bir ile özel lateks destek . Bu destek Coral paspası, merdivenlere yerleştirirken de kullanılmalıdır.

Coral İle Çevreye Duyarlılık

Nasıl yaptıklarından, performanslarına kadar, Coral Paspas Döşeme Sistemleri gerçekten sürdürülebilir ürünler sunuyor.

Yenilenebilir kaynaklardan %100 yeşil elektrik Satın aldığımız bütün elektriğin %100’ü yenilenebilir kaynaklardan geliyor. Bu, Coral üretim tesisimizin etkin bir çevre yönetim sisteminin bir parçası olduğu ve ISO 14001 sertifikası aldığı anlamına gelir.

Sıfır depolama alanı
Hemen hemen sıfır depolama, coral üretim tesisi tarafından gerçekleştirilir.

Coral Welcome giriş döşememizin temel desteği geri dönüştürülmüş PET şişelerden yapılmıştır.

Coral Paspas üretimindeki tüm atık iplikler iplik tedarikçisi tarafından yeniden kullanılmaktadır. Çevresel etkimizi azaltmanın yeni yollarını aramamız, materyallerine daha yüksek düzeyde geri dönüştürülmüş içerik ekleyebilen ileri görüşlü tedarikçilerle çok yakın çalışmamıza neden oldu.

Coral giriş döşemelerimizin bir çoğunda kullanılmış ve terk edilmiş balık ağlarından yapılmış Econyl® ipliği kullanılır. Econyl® kullanımı, mevcut israfı azaltmanın, üretim kaynaklı ek kirliliği önlemenin ve doğal kaynak ve enerji tüketimini minimumda tutmanın bir yoludur.

İletişim Formu    <
    Daha Fazla Zemin Kaplama Ürün Seçeneği hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan Ofis – Showroomumuzu ziyaret edebilir, ürün ve projeleriniz için danışmanlık alabilirsiniz.

    Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >>

    Tel: +90 212 274 44 22  E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com