Duck Egg Blue Uygulama

Heterojen Loose Lay LVT Zemin Kaplama

Mflor LVT zemin kaplama uygulama English Oak Beaumont Oak

Heterojen Loose Lay LVT Zemin Kaplama

Mflor LVT zemin kaplama uygulama Broad Leaf Grey Sycamore

Heterojen Loose Lay LVT Zemin Kaplama

47514 Dark Grey Pine uygulama

Heterojen Loose Lay LVT Zemin Kaplama

lvt zemin kaplama - ucuz lvt - ofis kaplaması - suya dayanıklı zemin kaplama - mflor pvc zemin kaplama - yapıştırma zemin kaplama

Heterojen Loose Lay LVT Zemin Kaplama

AZM mflor suffolk woods Ahşap desenli lvp lvt zemin kaplama uyg

Heterojen Loose Lay LVT Zemin Kaplama

Neden Mflor LVT Zemin Kaplama Tercih Etmeliyiz?

Mflor LVT zemin kaplaması, alıcıya sunduğu birçok avantaj nedeniyle büyük bir gelecek vaat eden zemin kaplama türüdür. Bu LVP – LVT zemin kaplaması , temizlenmesi çok kolay olduğu için kullanışlıdır.

Ayrıca sentetik bir görünüm yerine, hem ahşap hem de taş tasarımlarda çok doğal bir görünüm kazanmasını sağlar… Mflor LVT zemin kaplama, sıvı dayanımı yüksek karo LVT zemin kaplamasıdır. Bu da mutfak gibi yüksek nemli alanlar için mükemmel bir özelliktir. Hem Evsel hem de ticari tip zeminler için sürdürülebilirlik açısından ideal bir zemin kaplamasıdır  .

ISO-14001 sertifikasına sahiptir, yani üretimin yerel çevre üzerindeki etkisinin doğal olduğu anlamına gelir… LVT – LVP zeminlerin temizlenmesi kolay olduğundan, daha az su ve daha az temizlik ürününün gerekli olduğu anlamına gelir. 

LVT Zemin Kaplama Uygulama Talimatları

Zemin uygulaması yapılacak zemin son derece düzgün ve pürüzsüz olmalıdır. Mermer, dökme mozaik veya benzeri çok düzgün zeminler LVT – LVP zemin döşemesi uygulamak için oldukça uygundur. Beton zeminler , çok düzgün atılmış helikopter şapı değilse kesinlikle iyileştirilmek zorundadır. Bunun için üretilmiş Tesviye Şapı(Self-Leveling) adı verilen çimento esaslı ürünler bulunmaktadır.

Yükseltilmiş döşemelerde, mevcut yükseltilmiş döşeme üzerine sonradan LVP – LVT yer kaplaması uygulamaları umulduğu gibi sonuç vermekte olup, lokal tadilat ve yükseltilmiş döşeme altındaki tesisata müdahale etmek çok kolaydır.  Yükseltilmiş döşeme firmalarının fabrikalarında, preslenerek elde edilmiş plakalar son derece sağlıklı sonuç vermektedirler. 

LVT Zemin Uygulama Ortamı ve Koşulları

LVT – LVP yer kaplama uygulaması yapılacak alanlar temiz, tamamen kapalı ve havadan etkilenmeyecek durumda olmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra LVT – LVP yer kaplama malzemesinin zarar görmemesi için kapı kasalarının önceden takılmış olmasında, Boya uygulamasının tamamlanmış olmasında, Asma tavan uygulamalarının bitirilmiş olmasında, Kalorifer peteklerinin ve tesisat işlemlerinin sonlandırılmış olmasında yarar vardır. Bu ve benzeri kalemlerin sonlandırılmamış olması halinde diğer işçilerin uygulamaları esnasında zemine verecekleri zarar düşünülerek, uygulaması tamamlanmış LVT LVP yer kaplama malzemelerinin 2 mm’ den ince olmayan naylon sergilerle korunması gereklidir. Ortam ısısı 15 derecenin altında olmamalıdır. Uygulama öncesi tüm rulolar dik konumda bekletilmelidir.

Mflor LVT Zemin Kaplama Uygulama Alanları

 • Ofis – Büro Zeminleri
 • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
 • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
 • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
 • Kongre Salonu Zeminleri
 • Tiyatro Salonu Zeminleri
 • Sinema Salonu Zeminleri
 • Fuar Alanı Zeminleri
 • Otel Zeminleri
 • Mağaza – Showroom Zeminleri
 • Sağlık Hizmetleri
 • Hastane Zeminleri
 • Okul – Üniversite Zeminleri

Tesviye Şapı (Self-Leveling) ve Uygulaması

LVT – LVP zemin döşeme malzemesi uygulanacak zemin, düzgün olmayan zeminlerde Tesviye Şapı ile düzeltme yapmak gerekir. Tesviye Şapı çimento esaslı bir şap türü olup, sadece milimetrik düzeltmeler için kullanılmaktadır. Yani uygulama yapılacak zeminin satıhda düzgün olmasını sağlamak için kullanılır.

Belli oranlarda su ile karıştırılarak kıvamına getirilen tesviye şapı zemine mala yardımıyla yayılır. Kendiliğinden seviyeye gelen bir şap olduğundan zemindeki kod farklılıklarını ortadan kaldırır.

Tesviye şapı su bazlı bir ürün olduğundan LVT yer kaplaması uygulamasına geçilmeden önce tesviye şapının nem ölçer ile ölçülmesi , kurumamış yerlere kesinlikle uygulama yapılmaması gerekmektedir.

İletişim Formu  <  Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
  Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

  Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com