...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Karo Halı Fiyatları ve Karo Halı Modelleri

Voxflor Karo Halı

Voxflor karo halı koleksiyonumuz ile renkli karo halı zemin kaplama tasarımlarınızı, makul voxflor karo halı fiyatları ile tasarlabilirsiniz. Destek ve kampanyalı VOXFLOR karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

Voxflor Karo Halı Wetland 4

AZM Karo Halı

AZM karo halı koleksiyonumuz ve içeriğindeki karo halı çeşitlerimiz ile karo halı zeminleri için ideal ve yenilikçi dokunuşlar yapabilirsiniz. Kampanyalı AZM karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

AZM Polipropilen PP Karo Halı uygulama1 Transitions 4

Tessera Karo Halı

Tessera karo halılarımız, kreatif ofis karo halı zemin kaplama tasarımlarında her dönem yenilikçi karo halı modelleri ile yerini korumayı başardı.Destek ve kampanyalı TESSERA karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

Tessera Infused karo halı 4510 wistful walk

Flotex Halılar

Leke tutmayan, anti bakteriyel karo halı , rulo halı, plank halı denince akla ilk gelen karo halı koleksiyonumuz flok flotex karo halı modellerimizdir. Destek ve kampanyalı FLOTEX karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

flotex wood plank karo halı uygulama - Beckum Spor salonu 3

Kampanyalı Karo Halı

Trend karo halı kaplamaları, uygun fiyatlı karo halı modelleri ile ofis karo halı zeminlerinize estetik bir dokunuş yapmayı hedefliyoruz. Kampanyalı karo halı fiyatlarımız ile sektördeki birçok kurum ve kuruluşun farklı konsepteki mekanlarını kaliteli karo halı ve uygun fiyatlı karo halı ürünlerimiz ile zemin kaplamalarını gerçekleştirdik.

Anıl Zemin market karo halı ve Karo halı fiyatları

AZM E-Mağaza

Kampanyalı karo halıları online E-Mağazamızdan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz

Anıl Zemin kaplama online satış mağazası
Karo Halı Zemin Döşemesinin Avantajları

Karo halı, ofis benzeri ticari alanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Tercih edilme sebeplerinin başında; modüler olmaları, kolay kurulum sağlanması, estetik ve mimari açıdan hoş görünüm ve performansa sahip olmaları gelmektedir.

Karo halı fiyat ve kullanım avantajı olarak, yüksek katma değerli, düşük maliyetli zemin kaplaması olma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Kaliteli bir karo halı, kullanılan mekanın saygınlığı yükseltir. Karo halının toplam kullanıcı maliyeti oldukça düşüktür. Zemin kaplama maliyeti hesaplarken, toplam kullanıcı maliyeti: ürün maliyeti, döşeme maliyeti, bakım maliyeti ve ürünün ömrünü kapsar. Araştırmalara göre, karo halı döşemesindeki toplam kullanıcı maliyetinin, diğer zemin döşemelerine göre %25 ’e varan avantaj sağladığını göstermiştir.  bu kısasları göz önüne alacak olursak; kaliteli karo halıyı, ucuz karo halı olarak almaya çalışmak zeminlerimiz için, iler ki dönemlerde birim başına düşen kullanıcı maliyeti artıracaktır… Talep ve destek için iletişime geçiniz

Karo halı satın alma sürecinde karar verecek kişi; iç mimar, dekoratör, üretici veya satış yapan firmalardan profesyonel destek almalıdır. Bununla birlikte planlama ve satın alma sürecinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında genel bir bilgiye sahip olmak oldukça yararlıdır… bu ve buna benzer destek ve talepleriniz için iletişime geçiniz

Voxflor Karo Halı Wetland 202-401 Awake 5202-5401

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com