Voxflor karo halı

Voxflor karo halı koleksiyonumuz ile renkli karo halı zemin kaplama tasarımlarınızı, makul voxflor karo halı fiyatları ile tasarlabilirsiniz. Destek ve kampanyalı VOXFLOR karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

tessera karo halı

Tessera karo halılarımız, kreatif ofis karo halı zemin kaplama tasarımlarında her dönem yenilikçi karo halı modelleri ile yerini korumayı başardı.Destek ve kampanyalı TESSERA karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

azm karo halı

AZM karo halı koleksiyonumuz ve içeriğindeki karo halı çeşitlerimiz ile halı halı zeminleri için ideal ve yenilikçi dokunuşlar yapabilirsiniz. Kampanyalı AZM karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

flotex karo halı

Leke tutmayan, anti bakteriyel karo halı , rulo halı, plank halı denince akla ilk gelen karo halı koleksiyonumuz flotex karo halı modellerimizdir. Destek ve kampanyalı FLOTEX karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

Kampanyalı Karo Halı Fiyatları

Trend karo halı kaplamaları, uygun fiyatlı karo halı modelleri ile ofis karo halı zeminlerinize estetik bir dokunuş yapmayı hedefliyoruz. Kampanyalı karo halı fiyatlarımız ile sektördeki birçok kurum ve kuruluşun farklı konsepteki mekanlarını kaliteli karo halı ve uygun fiyatlı karo halı ürünlerimiz ile zemin kaplamalarını gerçekleştirdik.

€13,75

TESSERA APEX 263 640 STORM

Stoklu Ürünler İçin Geçerli Fiyat

Tessera karo halı - ofis halısı, karo halı, ucuz karo halı, ucuz halı, ateco halı, petra halı, interface halı, plaza halısı, okul halısı, ithal halı, büro halı, karo halı istanbul - leke tutmaz halı - flotex halı - desenli halı

€19,50

FLOTEX SEOUL 375037grey

Stoklu Ürünler İçin Geçerli Fiyat

Flotex Seoul Grey 375037

€12,00

TESSERA TEVİOT 112 SİSAL

Stoklu Ürünler İçin Geçerli Fiyat

bej karo ofis halısı

Daha Fazla Kampanyalı KARO HALI Zemin Kaplama Ürün Fiyatları Kampanyalı Ürünler Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz

Talep / Destek İçin İletişime Geçiniz

Karo Halılar Hakkında Faydalı Bilgiler

Karo halı, güzel ve sıcak görünümlü bir zemin kaplamasıdır. Tercih edilen dekorasyon tarzını tamamlayıcı nitelikte renk, desen ve doku seçenekleri sunar. Son derece hoş bir hissel ve görsel yakınlaşma sağlar. Mekanda yumuşak, güvenli, sıcak ve estetik bir atmosfer – görüntü sağlar. Ortamın gürültü seviyesinde azalma (akustik özellik) ve ısı kaybına karşı yalıtım sağlar. 

Karo halı satın alma sürecinde karar verecek kişi; iç mimar, dekoratör, üretici veya satış yapan firmalardan profesyonel destek almalıdır. Bununla birlikte planlama ve satın alma sürecinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında genel bir bilgiye sahip olmak oldukça yararlıdır… bu ve buna benzer destek ve talepleriniz için iletişime geçiniz

Karo halı fiyat ve kullanım avantajı olarak, yüksek katma değerli, düşük maliyetli zemin kaplaması olma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Kaliteli bir karo halı, kullanılan mekanın saygınlığı yükseltir. Karo halının toplam kullanıcı maliyeti oldukça düşüktür. Zemin kaplama maliyeti hesaplarken, toplam kullanıcı maliyeti: ürün maliyeti, döşeme maliyeti, bakım maliyeti ve ürünün ömrünü kapsar. Araştırmalara göre, karo halı döşemesindeki toplam kullanıcı maliyetinin, diğer zemin döşemelerine göre %25 ’e varan avantaj sağladığını göstermiştir.  bu kısasları göz önüne alacak olursak; kaliteli karo halıyı, ucuz karo halı olarak almaya çalışmak zeminlerimiz için, iler ki dönemlerde birim başına düşen kullanıcı maliyeti artıracaktır… Talep ve destek için iletişime geçiniz