….ses yalıtımını bir üst seviyeye taşır.

Ses kirliliğinin minimum seviyeye düşürülmesi bireylerin uyku bozukluğu , stres, baş ağrısı, hafıza kaybı, sinirlilik ve öğrenme güçlüğü gibi yan etkilerini önler. Bir binayı tasarlarken akustik performans bu yüzden önemlidir.

Akustik zemin kaplamalarda 30 yıllık tecrübe ile Forbo
Akustik zeminler binalarda ses azaltım ihtiyacı anahtar öğedir. Forbo Flooring olarak; 30 yılın üzerindeki deneyimiyle akustik zemin konusunda uzman olup tüm uygulamalar için sınıfının en iyisini sunabileceğimiz özel endüstriyel bilgiye sahibiz.

Darbe ses indirgemesini en üst seviyeye taşımak
Sarlon akustik vinil serisi yoğun ayak trafiğinin olduğu alanların beklentilerini karşılarken , ses azaltımını en üst seviyede tutmak üzere geliştirilmiş ve test edilmişlerdir. 

Darbe sesi ve katlar arasındaki ses geçişini azaltarak sağladığı akustik performansa şahit olun :15dB ve 19dB

Sarlon 19dB
Sarlon 19dB; tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek düzeyde olup her türlü proje için, en iyi akustik çözümü ve konforlu yürüme rahatlığını sunar. 

Sarlon 15dB
Ekstra konfor ve olumlu ses değerleri sağlayan özel bir zemin kaplamasıdır
Sağladığı avantajlı şartlar saesinde projeniz için en iyi çözümü sunar. Forbo akustik zemin kaplamada en iyi çözüme sahip olacağınızın garantisini verir. 

Yeni tasarım konsepti
Yeni Sarlon tasarım konseptine katılan değer, piyasa gereksinimlerine ve müşterilerin ihtiyaçlarına dikkate alınarak oluşturuldu.
Mimarlar ve tasarımcılar akustik açıdan zahmetli alanların performanslarından ödün vermeden uyum sağladığı yeni Sarlon; mimarlar ve tasarımcıların vazgeçilmez akustik vinil çözümüdür.