Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al<
Renk Seçenekleri

Tessera Layout - Outline Plank Halı Neden Tercih Edilmeli?

Göz alıcı desen ve renkleri ile harika zemin kaplama kombinleri oluşturmaya olanak sağlar. Farklı zemin malzemeleri ile uyumla kullanılabilen bir koleksiyondur, Tessera Layout ve Outline plank halılar, zemin kaplama uygulamalarında yaratıcı tasarım imkanları sunar. 
Tessera Layout ve Outline plank halı koleksiyonun plank ebatları 100 x 25 cm olup 50×50 cm vb ölçülere sahip karo halılar ile kolaylıkla uygulanabilir.

Tessera Layout ve Outline plank halılar %100 çözelti boyalı polyamid 6 içerir ve M12 yumuşak zemin kaplamaları için Ska derecelendirme kriterlerini karşılar. Yaklaşık %63 oranında geri dönüştürülmüş içerik mevcuttur.

 

Teknik Detay

Kalınlık 5,8 mm
Uzunluk Genişliği 100 cm x 25 cm
Hav Yüksekliği 2,9 mm
Lrv 4% – 28%

Yoğun Ticari Yangına tepki Akustik darbe gürültüsü azaltma

İletişim Formu<
Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com