...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Voxflor Upon Colors LVT – Loose Lay (Sök-Tak)

Renk Seçenekleri

Teknik Bilgi

Upon Colors LVT Zemin Kaplama Teknik Bilgisi İçin Tıklayınız 

Voxflor LVT Zemin Kaplama Katalog İçin Tıklayınız 

Neden Voxflor Upon Colors LVT Tercih Etmeliyiz?

Voxflor Upon Colors Loose Lay LVT zemin kaplamaları, doğal renkli taş, beton desen görünümlü, ideal boyut ve kalınlık seçenekleri sunan bir LVT – LVP vinil zemin kaplama malzemesidir. Bu sayede, farklı iç mekan uygulama alanlarında geniş desen ve boyut seçenekleri ile eşsiz mekanlar yaratabilirsiniz.

Voxflor Upon Colors LVT ürünleri kurulumu kolay, hızlı, temiz ve sessiz – akustik performans sağlar. Rahat, modern ve estetik yaşam, ticari alanlar için, zahmetsizce uygulamak ve korumak için uygun fiyatlı ve dayanıklı ürün koleksiyonlarından seçim yapabilirsiniz. Sonuç olarak; kendinize özel dekoratif, sıcak ve eğlenceli vinil parke, karo kombinasyonlarınızı oluşturmak için çok çeşitli tasarım alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.

Upon Colors LVT – LVP Avantajları 

Voxflor Upon Colors LVT kaplama serisinde kullanılan yüksek teknoloji ürünü bileşenler sayesinde farklı ısı derecelerinde yanmalara karşı yüksek dayanım özelliği sağlanmaktadır. Anti bakteriyel ve uzun süreli dayanıklı yapısı sayesinde, Voxflor ürünleri toplu kullanım alanlarında maksimum hijyen ve temizlik ortamı yaratmaktadır. Voxflor LVT – LVP, ortak kullanım alanlarında yoğun baskı ve trafiğe bağlı olarak oluşabilecek aşınma ve zorlanmalara karşı dayanıklı ve estetik çözümler sunmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilen Voxflor LVT serilerin kontrol edilebilir. Bundan dolayı, ısı geçirgenliği özelliği ile kamusal alanlarda yerden ısıtma ile uyumlu uygulama modelleri sunmaktadır.

Voxflor Upon Colors LVT Zemin Kaplama Uygulama Alanları

Ofis, büro benzeri, ticari tip kapalı alanlarda kullanılabilmesi mümkündür. Yoğun olarak açık ve kapalı ofis zeminlerinde tercih edilmektedir. Benzer şekilde, ticari ve konut tip zeminlerde çokça tercih edilen Voxflor Upon Colors LVT, yüksek performans zemin isteği için idealdir.

 • Ofis – Büro Zeminleri
 • Konut – Ev Zeminleri
 • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
 • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
 • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
 • Kongre Salonu Zeminleri
 • Tiyatro Salonu Zeminleri
 • Sinema Salonu Zeminleri
 • Fuar Alanı Zeminleri
 • Otel Zeminleri
 • Okul Zeminleri
 • Mağaza – Showroom Zeminleri

Kalınlık: 5 mm
Aşınma Tabakası: 0,55 mm
Ebatları: 25 x 100 cm
Kutu: 8 Adet / 2 m²
Kayma Direnci: DS
Yangına Dayanım: BFL-S1
Kullanım Sınıfı: Class 33 – 42 – 43

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com

TEKLİF FORMU

Voxflor Upon Colors LVT – Loose Lay (Sök-Tak)

Teklif formunu gönderdikten sonra Müşteri Temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.