...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Spirit Pro Gluedown LVT Zemin Kaplama -(Yapıştırma)

Renk Seçenekleri

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

+ Spirit PRO Click – Glue Down (2023) LVT E-Katalogu Görüntülemek İçin Tıklayınız

+ Spirit PRO Click – Glue Down LVT E-Katalogu Görüntülemek İçin Tıklayınız

Kurulum talimatları için tıklayınız.

Temizlik ve Bakım Talimatları için tıklayınız.

Yangın Sınıflandırması için tıklayınız.

Malzeme Güvenlik Bilgi Formu için tıklayınız.

Deklarasyon Performans için tıklayınız.

Self Deklarasyon için tıklayınız.

Sertifika için tıklayınız.

 

Neden Spirit Pro LVT Zemin Kaplama Tercih Etmeliyiz?

 • Spirit Pro LVT zemin Kaplaması; üstün aşınma tabakası (0,55) uzun bir süre boyunca maruz kaldığı tüm trafiğe karşı ürünü korur.
 • 2,5 mm kalınlığında (GlueDown) Spirit akustik zeminler için mükemmel bir çözümdür.
 • Spirit Pro LVT zemin Kaplaması sessiz bir PVC zemin döşemesidir. Yürürken yumuşak akustik bir ses çıkarır.
 • % 100 ftalat içermeyen bir taban – Spirit tabanlarımızın zararlı maddelerin salınmasını önleyecek şekilde üretilmiştir.
 • Spirit Pro 55 Karo LVT zemin Kaplaması su geçirmez PVC zeminler arasında yerini aldığını güvenle söyleyebiliriz. .
 • Spirit’in zarif tasarımı, ince ancak dayanıklı yapısıyla pekiştirilir. Bu, yüzer vinil döşeme olarak kurulum için uygun hale getirir.
Anıl zemin Spirit LVT Zemin kaplaması
Spirit pro LVT Zemin kaplama özellikleri – Anıl zemin market

Spirit koleksiyonumuz zeminleriniz için kullanım alanınız nerede olursa olsun uygundur. Güneyde güneşli ve egzotik, kuzeyde serin ve soğuk olan değişimlerden etkilenmez. Stabilitesini her ortamda korur. Nemli odalarda ve hatta güneş ışığı alan büyük pencereli mekanlarda sorun yaşamadan kullanılır. Spirit %100 su geçirmez, su sebebiyle zarar görmez.

Spirit LVT Zemin kaplaması temizlik detayı
Spirit PRO LVT Zemin kaplaması temizlik detayı

Ayrıca yoğun ıslak temizlikler bile spirit’in şekline zarar veremez. Nemli mekanlarda bile mükemmel performans sunar. Arzu ederseniz mahzen gibi nemli alanlarda bile uygulama yapabilirsiniz. Şık bir mekan, başarılı bir uygulama ve uzun vadeli kullanım için çok idealdir.

 • SPC özelliği – Boyutsal sabitlik
 • Entegre şilte -fast tech şilte ile hızlı ve pratik uygulama
 • Ekstra sessiz
 • Ticari alanlarda 10 yıl garanti
 • Spirit koleksiyonunun kolay bakım özelliği ile temizlik artık sorun değil.
 • Spirit koleksiyonu akustik bir yapıya sahiptir.
 • Ayrıca, yenilikçi entegre şiltesi ile yürüme seslerini 20 dB azaltır.
 • Sizin için Daha İyi, Çevre için Daha İyi. Spirit %100 phthalate içermeyen Avrupa standartlarından daha iyi performans gösterir ve bunu yaparken çevreye zarar vermemeye özen verir. Bunu yapmak zorunda olduğumuz için değil, önemli olduğuna inandığımız için yapıyoruz.

Hızlı Montaj

Mevcut zeminini kaldırmadan, yıkmadan ve molozla uğraşmadan mekanlarınızı tekrar şekillendirme imkanı sunar. Zemininiz seramik, parke veya beton mu ? Spirit mevcut zeminleriniz ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Hızlı değişim

Hızlı bir değişime mi ihtiyacınız var ? Spirit hızlı ve kolay kurulum sağlar. Yeni bir renk seçin, Spirit hizmetinizde. Zeminde yapacağınız renk değişiklikleri ile mekanlarınızı kolayca tanımlayın. Ahşap veya Taş desenlerin birbirimi ile harika uyumu.

Spirit LVT Zemin kaplaması SPC LVT Detayı
Spirit PRO LVT Zemin kaplaması Detay

Neden Glue Down LVT Zemin Kaplama Tercih Etmeliyiz?

LVT zemin kaplama Glue Down (Yapıştırma) özelliğine sahip ürünleri, uygulama ve kullanım bakımından bir çok avantaja sahiptir. Yapıştırma özelliği ürünün zemindeki formunu korurken, aynı zamanda oluşabilecek aksiliklere karşı, zemin sağlamlığı ile ön plana çıkmaktadır.

Avantajları göz önüne alındığında, LVT son derece popüler bir zemin kaplama malzemesi haline gelmesi şaşırtıcı değildir. LVT ile dezavantajları olmadan doğal ahşap veya taş döşeme elde edebilirsiniz.

Aşırı dayanıklılık ve düşük bakım ile birleştirilen su geçirmez LVT – LVP kalitesi, hem konut hem de ticari kullanım için ideal döşeme çözümü haline getirir. LVT -LVP seçimi yapan kişilerin dayanıklılık veya tasarım seçenekleri bakımından ödün vermek zorunda kalmaları gerekmez.

Ofisiniz, Mutfağınız, restoranınız, koridorunuz veya lobiniz gibi alanlarınız için suya dayanıklı ve uygulama kolaylığı olan  bir zemin kaplaması arıyorsanız, ömür boyu sürecek harika tasarımları seviyorsanız Glue Down (Yapıştırma) LVT her zaman en iyi seçimlerinizden biri olacaktır.

LVT Zemin Kaplama Uygulama Talimatları

Zemin uygulaması yapılacak zemin son derece düzgün ve pürüzsüz olmalıdır. Mermer, dökme mozaik veya benzeri çok düzgün zeminler LVT – LVP zemin döşemesi uygulamak için oldukça uygundur. Beton zeminler , çok düzgün atılmış helikopter şapı değilse kesinlikle iyileştirilmek zorundadır. Bunun için üretilmiş Tesviye Şapı(Self-Leveling) adı verilen çimento esaslı ürünler bulunmaktadır.

Yükseltilmiş döşemelerde, mevcut yükseltilmiş döşeme üzerine sonradan yer kaplaması uygulamaları umulduğu gibi sonuç vermekte olup, lokal tadilat ve yükseltilmiş döşeme altındaki tesisata müdahale etmek çok kolaydır. 

LVT Zemin Uygulama Ortamı ve Koşulları

LVT yer kaplama uygulaması yapılacak alanlar temiz, tamamen kapalı ve havadan etkilenmeyecek durumda olmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra yer kaplama malzemesinin zarar görmemesi için kapı kasalarının önceden takılmış olmasında, Boya uygulamasının tamamlanmış olmasında, Asma tavan uygulamalarının bitirilmiş olmasında, Kalorifer peteklerinin ve tesisat işlemlerinin sonlandırılmış olmasında yarar vardır. Bu ve benzeri kalemlerin sonlandırılmamış olması halinde diğer işçilerin uygulamaları esnasında zemine verecekleri zarar düşünülerek, uygulaması tamamlanmış malzemelerinin 2 mm’ den ince olmayan naylon sergilerle korunması gereklidir. Ortam ısısı 15 derecenin altında olmamalıdır.

Anıl zemin Spirit LVT Zemin kaplaması yüksek stabilite hakkında bilgi
Spirit pro LVT Zemin kaplaması yüksek stabilite görseli

Spirit Pro LVT Zemin Kaplama Uygulama Alanları

 • Ofis – Büro Zeminleri
 • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
 • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
 • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
 • Kongre Salonu Zeminleri
 • Tiyatro Salonu Zeminleri
 • Sinema Salonu Zeminleri
 • Fuar Alanı Zeminleri
 • Otel Zeminleri
 • Mağaza – Showroom Zeminleri
 • Sağlık Hizmetleri
 • Hastane Zeminleri
 • Okul – Üniversite Zeminleri

Tesviye Şapı (Self-Leveling) ve Uygulaması

LVT – LVP zemin döşeme malzemesi uygulanacak zemin, düzgün olmayan zeminlerde Tesviye Şapı ile düzeltme yapmak gerekir. Tesviye Şapı çimento esaslı bir şap türü olup, sadece milimetrik düzeltmeler için kullanılmaktadır. Yani uygulama yapılacak zeminin satıhda düzgün olmasını sağlamak için kullanılır.

Belli oranlarda su ile karıştırılarak kıvamına getirilen tesviye şapı zemine mala yardımıyla yayılır. Kendiliğinden seviyeye gelen bir şap olduğundan zemindeki kod farklılıklarını ortadan kaldırır.

Tesviye şapı su bazlı bir ürün olduğundan LVT yer kaplaması uygulamasına geçilmeden önce tesviye şapının nem ölçer ile ölçülmesi , kurumamış yerlere kesinlikle uygulama yapılmaması gerekmektedir

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com

TEKLİF FORMU

Spirit Pro Gluedown LVT Zemin Kaplama -(Yapıştırma)

Teklif formunu gönderdikten sonra Müşteri Temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.