Ticari tip halı, 50×50 halı, ofis halısı vb olarakta bilinen, esnek iç mekan zemin kaplaması Karo Halılar; kalite, renk ve desen çeşitliliği açısından günümüzde en çok kullanılan ticari tip zemin kaplama malzemesi olarak öne çıkmış bulunmaktadır.

Mekanınızda estetiğe ve esnekliğe önem veriyorsanız ve konfor arıyorsanız ve hijyen sizin için olmazsa olmaz bir koşul ise kullanmanız gereken zemin kaplama malzemesi Karo Halı olacaktır.

Yangın standartlarına uygun olan tüm Karo Halı Çeşitlerimiz  IS0 9002,14001 sertifikalarına sahip olmasının yanı sıra Akustik Performansı, Ses yalıtımı ve statik enerji dayanımı yüksektir.

Karo Halı Uygulama Avantajları

Karo halı, genelde yükseltilmiş döşeme üzerine olduğu kadar, betonarme döşeme üzerinde de tessera cloudscape, tessera layoutrahatlıkla uygulanabilmektedir. Karo halı döşemenin en önemli avantajı ise döşenmiş olan halının bütün olarak değil gerektiğinde noktasal müdahale ile istenilen belirli kısımlarının sökülüp değiştirilebilmesidir. Ayrıca zeminde farklı renkler farklı kombinasyonlarla kullanılarak istenen desenler oluşturulabilmektedir. Ebatlandırılmış karo halıların bir başka avantajı da fire oranını düşürerek toplamda daha ekonomik olmasıdır.

teesera karo halı, voxflor karo halı, tuntex karo halı, blitz karo halı, karo halı, ofis halısı

Karo Halı Kullanım Alanları

Her yönden avantajlı karo halılar; sinema ve tiyatro salonlarında, konferans, konser ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, hava alanlarında, fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet dairelerinde kullanılabilmektedir