Tessera Mix yenilikçi, gelişi güzel uygulanabilen bir karo halıdır. Böylelikle farklı ve yekpare bir kurulum görüntüsü sağlar. Yumuşak geometrik tasarımı karo kenarları ile montaj yönünü zekice gizler ve klasik ve modern bir görünüş sağlar.

Mix birden fazla halı doku yapısını elverişli bir şekilde kullanarak ton ve gölgeleri hafif açılı şekilde birleştirerek eşsiz, çekici ve son derece uyumlu bir zemin çözümü sunar. Tessera Mix 15 çağdaş renk seçeneğine sahiptir ve ticari, konaklama ve kamuya açık iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Random Karo halı

Yönsüz ve rastgele döşlenebilen tessera karo halılar, tamamen kişiye özel bir uygulama yöntemiyle, her dizayna uygun şekilde döşenecek şekilde akıllıca tasarlanmıştır
Tessera’nın rastgele döşenebilen yönsüz karo halıları CMC tufting teknolojisine ile üretilir, böylece uygulama sırasında yaşanabilecek fire miktarını %2’nin altına düşürüyor.

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al<