Teknik Bilgi

Tessera Layout Outline Karo Halı Teknik Bilgisi İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Bukle Hav Yapısı

Standart bukle havı (loop pile)yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.
Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al  <  Renk Seçenekleri

  Layout Serisi

  Outline Serisi

  Neden Layout - Outline Karo Halı Tercih Etmeliyiz?

  Tessera Layout – Outline karo halılar zemin kaplama uygulamalarında yaratıcı layout 32, outline 8 renkten oluşmakta olup, sayısız tasarım olanağı sunar…Farklı malzemeleri uyumla kullanan bu yenilikçi zemin çözümü, göz alıcı desenlere ve harika kombinlere sahiptir.

  tessera leke tutmayan antialerjik renkli ofis halısı , karo halı , okul halısı , otel halısı , banka halısı , sinema ve konferans salonu halısı - ucuz karo halı

  Tessera Layout – Outline 01

  Layout karo halı koleksiyonu dinamik renk paletine sahiptir. Parlak tonlara sahip modern ve nötr renkler ile sayısız kombinasyon elde edebilirsiniz. Outline karo halı birçok renk ile 2 mizanpaj renginin mükemmel şekilde eşleştirildiği, ustaca dokunmuş, çizgili halka kümeleri olan halı kaplamasıdır. 

  Outline ve Layout karo halı kombinasyonları, mekanlarınızın stilini güçlendiren bağlantılar kurarak zeminleriniz de renklerin derin özgürlüğü yaşatır.Koleksiyon darbe ses indirgemesi özelliği sayesinde daha verimli çalışma ofisleri için etkili zemin çözümü sunmayı sağlar. Zemin tasarım seçeneklerini artırmak için LVT zemin kaplama ile kombin yapılabilir.

  Teknik Detay

  Kalınlık 5,8 mm
  Uzunluk Genişlik 50 x 50 cm – 100 x 25 cm
  Hav Yüksekliği 2,9 mm

  Yoğun Ticari Yangına tepki Akustik Darbe Sesi İndirgeme

  Dijital Zemin Kaplama Ürün E-Katalogları için >>

  Teklif Formu   <   Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
   Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

   Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com