Tessera Layout and Outline karo halılarımız zemin kaplama uygulamalarında yaratıcı ilham için 32 renkten oluşan paletle sayısız tasarım olasılığı sunar…Farklı malzemeleri uyumla kullanan bu yenilikçi zemin çözümü, göz alıcı desenlere ve harika kombinlere sahiptir.

Layout dinamik renk paletine sahiptir. Parlak tonlara sahip modern ve nötr renkler ile sayısız kombinasyon elde edebilirsiniz.

Outline bir çok renk ile 2 mizanpaj renginin mükemmel şekilde eşleştirildiği, ustaca dokunmuş, çizgili halka kümeleri olan halı kaplamasıdır. 

Outline ve Layout kombinasyonları, mekanlarınızın stilini güçlendiren bağlantılar kurarak zeminlerinizde renklerin derin özgürlüğü yaşatır.Koleksiyon darbe ses indirgemesi özelliği sayesinde daha verimli çalışma ofisleri için etkili zemin çözümü sunmayı sağlar.

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Bukle Hav Yapısı

Standart bukle havı (loop pile)yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.
Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al<