...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Tessera Harmony Karo Halı

Renk Seçenekleri

Teknik Bilgi

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Tessera karo halı bakım talimatları 2023 >>

Tessera karo halıları, en yoğun ticari ortamlarda dayanıklılık ve görünümün korunması için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretilmiştir. İyi tasarlanmış bir giriş döşeme sistemi, kir ve nemin bina içine girmesini önleyerek karo halıların ömrünü uzatır, temizlik, onarım ve genel bakım maliyetlerini azaltır. AZM paspas giriş sistemlerinin bir binaya giren tüm kir ve nemi %95’e kadar uzaklaştırdığı ve tuttuğu bağımsız olarak kanıtlanmıştır.

Tessera Harmony Karo Halı Neden Tercih Edilmeli?

 

Tessera Harmony, 50×50 cm karo formatında mevcut olup, monolitik kurulum ile geniş döşeme tarzı bir görünüm elde edilir. Püsküllü çoklu hav yüksekliğine sahip döngü yüzey karoları, küçük ölçekli bir tasarım sunarak yumuşak iki tonlu fırça efektli bir görünümü yaratır.

Tessera Harmony karo halılar, Infused ve Accord‘un bir parçası olarak tasarlanmıştır. Union koleksiyonundaki her bir ürün yelpazesi, yaratıcı olasılıkları en üst düzeye çıkarmak ve bir şema içinde esneklik sunmak için iplik renklerini, tonlarını ve kullanılabilir tasarım stillerini birbirine bağlamaktadır.

Harmony koleksiyonu 12 renk seçeneği sunuyor. 6 nötr renk, Infused ve Accord ile eşleşen ve Tessera Cloudscape, Inline ve Layout koleksiyonlarına bağlayıcı unsurlar içeren sıcak bir palet oluşturuyor. 6 renk vurgusu, mevcut ticari iç mekanları doğrudan tamamlayan yeni ince vurgular sunar.
Tessera karo halılar, Allura Flex vinil plakalar ve karolarla birlikte kolayca döşenebilir: geçiş şeritlerine, ek profillere veya alt zeminde uygunsuz bir birikime gerek kalmaz.

Ağırlıkça %60 geri dönüştürülmüş içeriğe sahip olan Tessera Harmony koleksiyonu, sürdürülebilir bir zemin çözümü sunar. Tessera karo halı üretim süreci, gereksiz atıklardan kaçınmayı ve enerji ve hammadde kullanımını en aza indirmeyi amaçlamaktadır. Tüm püsküllü Tessera karo halılar ISO 14001 sertifikalı bir tesiste %100 yenilenebilir enerji kullanılarak üretilmektedir.

Tessera Harmony karo halılar, Infused ve Accord‘un bir parçasıdır.

Tessera Harmony Karo Halı Özellikleri

 1. 33. sınıf dayanıklılık ve renk haslığı için %100 çözelti boyalı naylon 6 iplik
 2. Ağırlıkça %60 geri dönüştürülmüş içerik
 3. Minimum gürültü iletimi için 25 dB darbe akustik değeri
 4. Minimum gürültü iletimi için 25 dB darbe akustik değeri
 5. Allura Flex lüks vinil karolarla kolay kombinasyon

Tessera Karo Halılarda Modülarite

Açık ofis sistemindeki günümüz modern ofis ortamları sık tasarım değişikliklerine uygun olmaları için esnek düşünülerek tasarlanmışlardır. Modüler bir zemin yeni ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilir; böylece yeniden yapılanma maliyetini düşürür.

Tessera Modüler Karo Halıların Avantajları

 • Karo halılar uygulanırken telefon, elektrik ve diğer zemin altı teknik sistemlerde değişiklik yapma şansı sağlar.
 • Tasarımlar maksimum tasarım esnekliği için renk uyumludur.
 • Artan uygulama hızı
 • Uygulama esnasında oluşabilecek israfın azalması
 • Zarar görmüş ya da kirlenmiş karonun değiştirilebilir olması
 • Zeminin ömrünü uzatmak için rotasyonlu kullanım olanağı
 • En ufak ayrıntılara dahi hızlı yenileme imkanı
  Diğer zemin sistemleri ile uyumluluk

Çevresel Ürün Beyanı (EPD’de) %100 Şeffaflık

tessera karo halı ürünlerimizin çevre dostu olduğunu kanıtlamak için çeşitli değerlendirmeler kullanır. İlki, Çevresel Ürün Beyanı (EPD) ile sonuçlanan Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi (LCA) tekniğidir. Üçüncü parti kurumlarca doğrulanmış ve tamamen şeffaf olarak hazırlanan bu beyan, bir ürünün ömrünün tüm aşamaları ile ilişkili çevresel etkileri değerlendirme tekniğine dayanmaktadır. Teknik kapsamında; hammadde içeriğindeki malzeme işleme, üretim, dağıtım, kullanım, tamir, bakım, elden çıkarma ve geri dönüşüme kadarki tüm süreçlerle ilgili çevresel etkiler değerlendirilir.

Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi (LCA), aşağıdaki tüm hususları dikkate almaktadır: Hammadde alımının çevresel etkileri, enerji kullanımı ve verimliliği, malzeme ve kimyasal maddelerin içeriği, hava, toprak ve su emisyonları ile atık çıkarma.

GUT Sertifikası

Tessera karo halı koleksiyonu GUT sertifikasına sahiptir. Bu, tüm Tessera karo halı serilerinin yapılan en son ve ciddi testleri geçtiği ve tüketicilerin güvenliğini garanti ettiği anlamına gelir.

Teknik Detay

Kalınlık 6,3 mm
Uzunluk Genişlik 50 x 50 cm
Hav Yüksekliği 3,4 mm

Yoğun Ticari Yangın Dayanımı Akustik Darbe Sesi İndirgeme

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com

TEKLİF FORMU

Tessera Harmony Karo Halı

Teklif formunu gönderdikten sonra Müşteri Temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.