Tessera Contour, velür ve bukle halıları ile  koyu tonlardan daha açık tonlara giden renk paletinde, doğadan esinlenen yüksek ışık yansıtma değerli 13 farklı renk çeşidi sunar.

● Daha yumuşak çizgili formlar ile geometrik ve mimari çerçeveyi birleştirerek sunan, doğadan ilham almış 13 renk çeşidi.

● Geçiş profili, ek profil ya da alt zemin düzenlemesine gerek duymadan, aynı yapıştırıcıyı kullanarak, Allura Flex vinil karoları ile kolayca kombinlenir.

● M12 esnek zemin kaplamaları ile ilgili SKA kriterlerini karşılar

● %68 geri dönüştürülmüş içerik.

● Dayanıklılık ve renk solmazlığı sağlayan, 100% RefreshTM by Universal FibresTM “solution-dyed” polyamid iplik kullanılmaktadır.

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Velür ve Bukle Havlı

Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al<