...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Tessera Contour Karo Halı

Renk Seçenekleri

Teknik Bilgi

Tessera Contour Teknik Bilgisi İçin Tıklayınız

 

Sertifika ve Dökümantasyon için Tıklayınız

Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.

Uygulama teknikleri için Tıklayınız

Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için polyamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Neden Tessera Contour Karo Halı Tercih Etmeliyiz?

Tessera Contour karo halı, velür ve bukle halıları ile  koyu tonlardan daha açık tonlara giden renk paletinde, doğadan esinlenen yüksek ışık yansıtma değerli 13 farklı renk çeşidi sunar.

Tessera Contour karo halıların geometrik arka plan tasarımı, mimari ve şehir yerleşkelerindeki tekrar eden objelerden esinlenerek tasarlanmıştır. Tessera Contour karo halı, insan emeği ile doğal unsurları yansıtırken velür havlı yumuşak çizgisel yapısı da desenleriyle rahatlatıcı bir karo halı koleksiyonudur. Contour karo halı renk paleti soluk tonlardan koyu tonlara gölgelendirilerek ilerler.

kahverengi tessera contour karo halı
Tessera contour karo halı uygulama görseli

Tessera Contour Karo Halı Özellikleri

  • Daha yumuşak çizgili formlar ile geometrik ve mimari çerçeveyi birleştirerek sunan, doğadan ilham almış 13 renk çeşidi.
  • Geçiş profili, ek profil ya da alt zemin düzenlemesine gerek duymadan, aynı yapıştırıcıyı kullanarak, Allura Flex LVT  zemin kaplamalarıyla kolayca kombinlenir.
  • M12 esnek zemin kaplamaları ile ilgili SKA kriterlerini karşılar
  • %68 geri dönüştürülmüş içerik.
  • Dayanıklılık ve renk solmazlığı sağlayan, 100% RefreshTM by Universal FibresTM “solution-dyed” polyamid iplik kullanılmaktadır.

Teknik Detay

Kalınlık 6,3 mm
Uzunluk Genişlik 50 cm x 50 cm
Hav Yüksekliği 3,5 mm

Yoğun Ticari Yangına tepki Akustik Darbe Sesi İndirgeme

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com

TEKLİF FORMU

Tessera Contour Karo Halı

Teklif formunu gönderdikten sonra Müşteri Temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.