Tessera Cloudscape loop tüylü halı karolar, çok çeşitli uygulamalar ve LRV gereklilikleri için ideal olan, koyu renkten soluk renklere kadar değişen tonlarda bir renk ilerlemesi sunar.

Günümüzün kalabalık kentsel ortamında, doğa ile teması kopma riskiyle karşı karşıyayız. Tek bağlantımız üzerimizdeki gökyüzü. Tessera Cloudscape, sürekli değişen bulut oluşumlarından ve dışa köprü oluşturup zenginleşmemizi sağlayan zengin ışık ve renk yelpazesinden ilham alıyor.

Tessera Cloudscape yönsüz veya monolitik olarak monte edilebilir.

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Bukle Hav Yapısı

Standart bukle havı (loop pile)yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.
Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al


<