Uygun Fiyatlardan Başlayan Kampanyalı LVT Zemin Kaplamaları

Yüksek Miktar Stok – Yerli ve İthal Üretici Marka Temsilciliği

Yerli ve ithal birçok markanın Loose Lay, Glue Down LVT kaplaması seçeneğini stoklarnda bulunduran ‘Anıl Zemin Market’, LVT zemin kaplama fiyatlarında yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerine her dönem kaliteyi, kampanyalar düzenleyerek uygun fiyatlarla sunmayı hedeflemiştir. Bu doğruda yüksek stok miktarına sahip olmasının yanı sıra birçok yerli ve ithal LVT zemin kaplama üreticisi firmanın Türkiye temsilcisi rolünde olmasından dolayı, müşteri kitlesine uygun LVT zemin kaplama fiyatlarını sunmayı hedeflemiştir. 

lvt zemin kaplama fiyatları

İMCD Ofis 1 – Anıl Zemin Market Ahşap Görünümlü LVT Uygulaması

Kampanyalı LVT zemin kaplama fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için Anıl Zemin Market satış ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Fiyat teklifi almak istediğiniz LVT zemin kaplama ürünleri satış ve teknik detaylar konusunda tecrübeli ekimiz tarafından verilmektedir. Proje bazlı LVT uygulamalarınızdaki her süreçte, danışmanlık ve proje koruması talep edebilir ve proje yönetimiyle ilgili destek talebinde bulunabilirsiniz.

LVT Zemin Kaplama Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler    

Fiyat ve Kalite

LVT zemin kaplama çözümü sunulan zeminlerinizin tekniğine uygun, LVT kaplama ürün seçimi için, başlıca önem vereceğiniz metrik ‘Kalite ve Kullanım ‘ amacına uygun olmasıdır. LVT zemin kaplaması kullanılacak alan, teknik yapısıyla ilgili çözümleme yaparken; 

  • Ayak trafiği yoğunluk değerleri
  • Ortam sıcak değerleri
  • Akustik değerler
  • Mekan kullanım amacı 
  • Kullanım süresi vb değerler göz önüne alınmalıdır. 

Bu değerler kapsamında tercih edeceğiniz, LVT zemin kaplama ürünün birim fiyatı da önemlidir. LVT zemin kaplama fiyatları genellikle kalınlık, aşınmazlık, boyutsal stabilize vb değerleriyle orantılı olarak değişiklik göstermektedir.  

Bazı LVT Zemin Kaplama Uygulamalarımız

Teklif Formu<
Daha Fazla LVT Zemin Kaplama Ürün Çeşitleri hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >>

Tel: +90 212 274 44 22  E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com