...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Flotex Linear Karo Halı

leke tutmayan karo ofis halısı
COMPLEXITY KARO HALI
flotex linear stratus karo halı leke tutmaz anti bakteriyel
STRATUS KARO HALI

Neden Flotex Linear Karo Halı Tercih Etmeliyiz?

Flotex Linear karo halı, klasik veya çağdaş çizgili zemin tasarımlarında, tek başına ya da birbiriyle eşleştirilerek kullanılabilecek rulo ve karo halı ölçülerinde geniş bir seçenek sunar. Koleksiyondaki Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus ve Pinstripe isimli 5 seri çeşitli heyecan verici kombinasyonlara yer verir.

Flotex flok linear karo halı; esnek bir zeminin sert aşınma ve dayanıklılık özelliklerini, bir halının akustiği, sıcaklığı ve ayak altı konforuyla birleştiren tamamen benzersiz bir karo halı zemin döşemesidir. Flotex linear, yoğun bir şekilde yüzeye sabitlenmiş ve taban katmanına sıkıca tutturulmuş naylon 6.6 iplerden yapılan sağlam bir vinildir.

Flotex linear complexity karo halı uygulama görseli 4

Flotex Linear Karo Halı Avantajları

Mükemmel boyutsal stabilite
Flotex linear karo halı, boyutsal stabilitesi oldukça iyidir ve bir tekstil yer döşemesi optiğine sahipken, hem esnek yer döşemeleri kadar dayanıklı hem de temizlenmesi kolaydır.

Dayanıklı ve Rahat
Normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu yaşarken, metrekare başına 80 milyon naylon 6.6 ipin bir sonucu olarak Flotex Karo Halının dayanıklılığının göstergesidir.

Son Derece Hijyenik
Naylon ipler sadece ses emilimi ve konforu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hem kuru hem de ıslak koşullarda herhangi bir temizleme işlemiyapıldığında havadaki alerjenleri ve ince tozları da tutarlar. Yapısı sayesinde, Flotex, her temizlik işleminden sonra olağanüstü bir görünüm korumasına sahiptir.

Temizlik Sonrası İlk Günkü Gibi
Her gün basit vakumlama ile yapılacak bir temizlik, yoğun naylon yüzeyde kalan kir veya tozu temizler. Bununla birlikte, ağır kirlenmeden sonra deterjan gerektiren, buharlı temizlik veya daha derin mekanik temizlik de kullanılabilir. Basit temizlik işlemleri Flotex linear karo halıyı orijinal haline geri getirir. Flotex linear karo halının, sunduğu geniş renk ve desen yelpazesi, zemine kurulduğu gün kadar canlı ve hareketli kalır.

Güvenli ve Akustik
Flotex Linear karo halı, hem oda içi darbe indirgeme performansı (A sınıfı) hem de iyi bir ses azaltması (> 20dB) sağlar; bu da sessiz bir oda ve sessiz bir bina anlamına gelir. Flotex linear, ayrıca düz yüzeyler ve rampalar için HSE ıslak ve kuru kayma direnci sınıflandırmalarını karşılar.

Antialerjik Karo Halı Kaplama

Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27’sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

Flotex flok halılar; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipo alerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Flotex flok karo halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

Teknik Detay

Kalınlık 5,0 mm
Uzunluk Genişlik 50×50 cm – 50×25 cm

Yoğun Ticari Yangına tepki Akustik Darbe Sesi İndirgeme Bakteriostatik Lekelenme Derecesi: İyi Görünüm

Dijital Zemin Kaplama Ürün E-Katalogları için >>

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com