...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Flotex Colour Karo Halı

Neden Flotex Colour Karo Halı Tercih Etmeliyiz?

Flotex Colour karo halı; Metro – Metro Neon, Calgary, Canyon ve Penang isimli 4 farklı karo halı tasarım serisi sunan kapsamlı bir flok halı koleksiyonudur. Tüm seriler rulo ve karo formatında olup, bazı serilerin plank ölçüleri de mevcuttur. Bu sayfadan tüm Flotex Colour 50×50 cm karo halı ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

yeşil ve gri leke tutmayan antibakteriyel halı
Flotex colour rulo ve karo halı uygulama görseli – t545027 Canyon kelp

Seçimler olasılıklarla ilgilidir ve tasarımdaki her seçim bir renkle başlar. Renkler, kelimeler olmadan da bir mesajı iletebilir, duyguları uyandırır, çağrışımlar yaratır, ortamın ruh halini ve hissini etkileme gücüne sahiptir. Renk kişiseldir; duygularımızı ve değerlerimizi iletir, seçme özgürlüğümüzün temel bir parçasıdır. Bu nedenle, tasarımcılarımız tamamen sınırsız renk olasılıklarına dayanan yeni bir Flotex flok halı koleksiyonu hazırladı.

Flotex Colour flok halı koleksiyonu, her biri farklı ve zarif baskı detaylarına sahip dört flotex colour karo halı tasarımı içerir: Calgary, Metro, Penang ve Canyon. Tüm ürünler rulo ve karo ölçülerinde, bazı serilerin ise plank ebatları da mevcuttur.

Flotex Colour Karo Halı Avantajları

Flotex flok halı; esnek bir zeminin sert aşınma ve dayanıklılık özelliklerini, bir halının akustiği, sıcaklığı ve ayak altı konforuyla birleştiren tamamen benzersiz bir tekstil içerikli karo halı zemin kaplamasıdır. Flotex, yoğun bir şekilde yüzeye sabitlenmiş ve taban katmanına sıkıca tutturulmış naylon 6.6 iplerden yapılan sağlam bir vinil içeriğine sahiptir.

Mükemmel boyutsal stabilite sağlar
Flotex colour karo halının boyutsal stabilitesi oldukça iyi ve bir tekstil yer döşemesi optiğine sahipken, hem esnek yer döşemeleri kadar dayanıklı hem de temizlenmesi kolaydır. Flotex flok halıların hem rulo hem de karo – plank ölçüleri mevcuttur.

Dayanıklı ve Konforlu
Normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu yaşarken, metrekare başına 80 milyon naylon 6.6 ipin bir sonucu olarak Flotex dayanıklılığını da keşfedin.

Son derece hijyenik ortam
Naylon ipler sadece ses emilimi ve konforu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hem kuru hem de ıslak koşullarda herhangi bir temizleme işlemi yapıldığında havadaki alerjenleri ve ince tozları da tutarlar. Yapısı sayesinde, Flotex halı, her temizlik işleminden sonra olağanüstü bir görünüm korumasına sahiptir.

Bakım ve temizlik sonrası ilk günkü gibi
Her gün basit vakumlama ile yapılacak bir temizlik, yoğun naylon yüzeyde kalan kir veya tozu temizler. Bununla birlikte, ağır kirlenmeden sonra deterjan gerektiren, buharlı temizlik veya daha derin mekanik temizlik de kullanılabilir. Basit temizlik işlemleri Flotex flok halıyı orijinal haline geri getirir. Flotex colour karo halının sunduğu geniş renk ve desen yelpazesi, zeminin kurulduğu gün kadar canlı ve hareketli kalır.

Güvenli ve akustik – ses emici
Flotex colour karo halı, hem oda içi darbe indirgeme performansı (A sınıfı) hem de iyi bir ses azaltması (> 20dB) sağlar; bu da sessiz bir oda ve sessiz bir bina anlamına gelir. Flotex halı ayrıca düz yüzeyler ve rampalar için HSE ıslak ve kuru kayma direnci sınıflandırmalarını karşılar.

Flotex Halı Bakım ve Temizlik

Flotex flok zemin kaplama, benzersiz yapısı sayesinde, başka hiçbir tekstil zemin kaplamasında bulunmayan bir leke tutmama özelliğine sahiptir. Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kolayca zeminden alınmalarını sağlar. Zemindeki çoğu döküntü ve kir yalnızca duru normal suyla temizlenebilir.

Flotex Temizlik ve Bakım Talimatları

Flotex Colour Karo Halı Uygulama Alanları

Ofis, büro benzeri, ticari tip kapalı alanlarda kullanılabilmesi mümkündür. Yoğun olarak açık ve kapalı ofis zeminlerinde tercih edilmektedir. Ticari tip ofis zeminlerinde tercih edilen Flotex halılar, akustik zemin isteği için idealdir.

  • Ofis – Büro Zeminleri
  • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
  • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
  • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
  • Kongre Salonu Zeminleri
  • Tiyatro Salonu Zeminleri
  • Sinema Salonu Zeminleri
  • Fuar Alanı Zeminleri
  • Otel Zeminleri
  • Mağaza – Showroom Zeminleri

Dijital Zemin Kaplama Ürün E-Katalogları için >>

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com