...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi; Konutları ve iç-dış mekanlı alışveriş merkeziyle büyük, modern, çok amaçlı bu kompleksin Karo halı, LVP – LVT zemin, Linolyum, Paspas benzeri zemin kaplama ürün satış ve uygulamaları Anıl Zemin Market tarafından gerçekleştilmiştir.

(Asset Yatırım ve Yönetim, yurt içinde ve yurt dışında ticari gayrimenkul sektöründe yatırım ve yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Asset’in kiralama ve yönetimini üstlendiği Metropol İstanbul projesi, Ataşehir’in merkezinde, İstanbul Finans Merkezi’nin hemen karşısında yer almakta olup 800.000 m2’den büyük inşaat alanı ile ofis, rezidans ve alışveriş merkezi’nden oluşan Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesidir. Metropol İstanbul, Amerika Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) Core & Shell (CS) derecelendirme sisteminde belirtilmiş çevre şartları ve performansını karşılamak üzere tasarlanmış ve inşa edilmiştir. LEED GOLD Sertifikasına sahip projenin yaşam blokları tasarımı RMJM ofisine, AVM tasarımı ise ROY HIGGS INTERNATIONAL ofisine aittir.)

Referans Yeri
İstanbul
Proje Tipi
Çok Amaçlı Kompleks
Yüklenici Zemin Firması
Anıl Zemin Market
Tamamlanma Tarihi
2020
Yüklenici Firma
Kefeli – Dekorsell Adi Ortaklığı
Yaklaşık Uygulama Alanı
16 065 m2
Kullanılan Ürün Grupları
Karo Halı, LVT – LVP Kaplama, PVC Kaplama, Linolyum Kaplama

 

Kullanılan Ürünler

İlgili Referans İçerikleri

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com