...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

King Ev Aletleri Merkez Ofis

King Ev Aletleri Merkez ofis LVT zemin kaplamaKaro Halı, PVC zemin kaplama satış ve uygulaması için Anıl Zemin Market tercih edilmiştir.

Pim Architects, King Ev Aletleri Ofis ve Showroom Projesinde firmanın tarihini ve kurumsal kimliğini en iyi şekilde anlatarak, ofis çalışanlarına da yenilikçi ve dinamik alanlar yaratmıştır.

1953 yılında termos üretimi ile yola çıkan ve yıllar içerisinde Türkiye’nin önde gelen ev aletleri üreticilerinden biri olan King Ev Aletleri’nin yönetiminde yaşanılan bayrak değişiminden sonra bayrağı devralan yenilikçi, dinamik ve genç ekip için markanın geçmişten günümüze kadar olan ürünlerininde yer aldığı, firmanın üretkenliğini, çeşitliliğini ve inovasyonunu ön plana çıkaran bir ofis ve showroom alanı PIM ekibi tarafından tasarlanmıştır. 850 metrekare alana sahip ofis ve showroom alanı İstanbul ili Eyüp ilçesindeki Flat Ofis Haliç yerleşkesi içerisinde yer almaktadır.

Referans Yeri
İstanbul – Türkiye
Proje Tipi
Ofis – Showroom
Uygulayıcı Zemin Firması
Anıl Zemin Market
Proje Firması
Pim Architects
Tamamlanma Tarihi
2021
Yaklaşık Uygulama Alanı
670 m2
Kullanılan Ürün Grupları
Karo Halı, LVP-LVT Zemin kaplama, PVC Zemin Kaplama

 

Kullanılan Ürünler

İlgili Referans İçerikleri

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com