...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

İstanbul Havalimanı

Dünyanın yeni ve en büyük havacılık merkezi olan İstanbul Havalimanı’nda yılda 200 milyondan fazla yolcuya hizmet vermek için tamamlanan, Türkiye’nin prestij projelerinden biri olan İstanbul Havalimanı’nın Terminal I binasında, 200.000 metrekare üzerinde karo halı, linolyum, PVC zemin kaplama, paspas sistemleri, self leveling, YDS (Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri) gibi birçok zemin kaplama uygulama uygulaması Anıl Zemin Market ekibi tarafından gerçekleştirilmiştir.

1,3 milyon metrekarelik bir alanı kapsayan Terminal I’in bekleme alanlarını, ofislerini, köprülerini, oyun alanlarını, lojistik alanlarını veya duty free bölgelerini içeren 35.000 metrekare; linolyum, homojen ve heterojen PVC zemin kaplama ürün kategorilerindeki Marmoleum Real, Sarlon 15 dB ve Sphera Element koleksiyonları tercih edildi. İstanbul Havalimanı için özel olarak tasarlanan 4 farklı renkteki Tessera Alignment karo halı koleksiyonu, açık ve ofis alanlarının da yer aldığı 61.000 metrekarede uygulama yapıldı. Tessera Alignment ile birlikte, 50.000 metrekare alanı kapsayan köprü ve FLB alanlarında ise Flotex Metro koleksiyonu tercih edildi.

Referans Yeri
İstanbul
Proje Tipi
Havalimanı
Yüklenici Zemin Firması
Anıl Zemin Market
Tamamlanma Tarihi
2018
Yüklenici Firma
İGA Konsorsiyumu
Yaklaşık Uygulama Alanı
200 000 m2
Kullanılan Ürün Grupları
Karo Halı, LVT – LVP Kaplama, PVC Kaplama, Linolyum Kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, Paspas Sistemleri

 

Kullanılan Ürünler

İlgili Referans İçerikleri

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com