Allura Flex Stone – Loose Lay lüks vinil (LVT) zemin kaplamaları, doğal taş ve beton görünümlü renk ve desenleri ile kullanıldıkları alanlarda boyutsal ve sanatsal değişikleri beraberinde getirmektedirler.

50×50 ve 50×75 ebatları ile Flex Stone incelikli ve taş tasarımları ile tüm mekanlar için motive edici çözümler sunuyor.

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Uygulama Talimatları

Önerilen Yapıştırıcılar
Forbo olarak, Allura Flex serbest döşeme karoları için Eurofix Tack Plus 542 zemin tutkalını uygulamalarınızda kullanmanızı öneriyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetleri bölümü ile iletişime geçin.

En iyi sonuçlara ulaşmak için, uygulama öncesinde alt zeminin tamamen pürüzsüz ve iyi durumda olduğundan emin olun. Eğer alt zemin bu şekilde değilse, doğru şekilde düzleştirin.
Zemine iki dikey çizgi çizerek odanın merkezini belirleyin. Ardından Allura Flex karo veya serbest döşemeleri zemine, yapıştırıcının üstüne dikkatlice yerleştirin. 
Duvara yaklaşırken gerekli olan doğru ölçümlemeleri yaptığınızdan emin olarak ilerleyin.

Temizlik ve Bakım

Forbo Allura serisi üzeyindeki özel “PUR” koruma tabakası ile kolay temizlik ve bakım sağlıyor. Böylece zaman içinde doğabilecek zemin yenileme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Temizlik ve bakım talimatları için tıklayınız.

Allura Flex Hakkında

Pratik & Stil

Allura Flex hayalinizdeki tasarımlara ulaşmanız için sizi özgür bırakıyor. Yaşam alanlarınıza sıcak ve ferah bir dokunuş yapmak isteyen herkes, onunla mutlaka tanışmalı.
Allura Flex serbest döşenebilir lüks vinil karoları, yoğun sirkülasyon alanları için tasarlanmış heterojen vinil, fonksiyonluğu ve ahşap, taş tonları sayesinde zeminlerinize her bastığınızda sıcak, üretken ve verimlilik hissini sağlar.
Cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı ve yüksek basınçla kalenderlenmiş olan seri sayısız dekoratif yüzey alternatif sunuyor. Ayrıca 1,00 mm aşınma tabakası sayesinde trafiğe karşı üst düzey bir dayanım performansı gösteriyor.

Allura Flex, renovasyon projelerinde ve yükseltilmiş döşemeli zeminlerde hızlı ve pratik kurulum kolaylığı sağlıyor. Böylelikle karo halı seçeneklerimizle de mükemmel bir uyum sergiliyor.

Sürdürülebilir

Allura Flex, kalite ve çevre yönetim sistemlerimizin ISO 9001 ve 14001’e uygun olarak sertifikalandırıldığı Avrupa’daki tesislerde üretiliyor.
Avrupa REACH Yönetmeliği ile uyumlu olarak üretilen Allura Flex serilerimiz iç mekan hava kalitesi yönetmeliğinininde gerekliliklerini eksiksiz karşılıyor.
Ayrıca koleksiyon %50’nin üzerinde doğal kaynaklardan oluşuyor ve geri dönüştürülerek ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebiliyor.

Teklif Al<
Renk Seçenekleri