Allura Flex 0.55 Stone – Loose Lay lüks vinil (LVT) zemin kaplamaları, 3 karo ebatlarında (50×50 cm, 50×75 ve 80×80 cm) otantik, yüksek kaliteli taş esintili tasarımlar sunar. 
lüks vinil (LVT) ürün grubu, kalıcı tutkal yerine özellikle post-it tarzı karo halı yapıştırıcısı ile serbest döşeme uygulaması için tasarlanmıştır.

Serbest Döşenebilir

Allura Flex 0.55 LVT, restorasyon projelerinde, yüksek girişli zeminlerde ya da kalıcı veya geçici mekanlarda hızlı uygulama çözümü gereken tüm projelerde kullanım için idealdir. Bu haliyle, Allura Flex 0.55 esnek döşemenebilir koleksiyon, perakende, konukseverlik, restoranlar, oteller ve çok birimli konutlar için idealdir. 

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Design Konsept

En son trendleri yansıtmak üzere tasarlandı

Allur Flex 0.55 serbest döşenebilir Lüks Vinil Karo tasarım konseptimiz deneyimli uluslararası tasarım ekibimiz tarafından geliştirildi. Soyut, modern ve daha geleneksel ahşap ve taş tasarımlar sunan Allura Flex 0.55 çekici ve benzersiz iç mekanlar yaratma olanağı sağlıyor.

Ahşap
Ahşap tasarımlar otantik bir plank formatına (20 x 100 cm ve 20 x 120 cm) ve ayrıca 28 x 150 cm ebatlarında yeni bir plank boyutuna sahipler.

Taş
Taştan esinlenen tasarımlar, istenen dekoratif etkiyi elde etmek için 50 x 50 cm, 50 x 75 cm ve 80 x 80 cm karo ebatlarındadır.. Doğal tasarım etkisi, bakımı kolay otantik mat bir yüzey sağlayan PUR Pearl® ile güçlendirilmiş yüzeyi sayesinde kullanım süresi boyunca doğacak cilalama ve sprey ile yenileme ihtiyacını ortadan kaldırır. Böylece uzun ömürlü ve bakım kolaylığı sunar.

Uygulama Talimatları

1) Zemin uygulamasından önce zemin kuru ve düzgün olmalıdır. Aksi durumlarda zeminin uygulamaya uygun olması için düzleştirilmesi gereklidir. 
2) Zemine 2 dik doğru çizerek odanın merkezini belirleyiniz.
3) Flex karoyu veya plakayı zemine yapıştırıcının üstüne yerleştiriniz. Allura Flex karoların arkasında önerilen kurulum yönünü temsil eden okları lütfen dikkate alarak uygulamayı yapınız.
4) Duvara yaklaşırken karonun veya plakanın gerekli doğru boyutunu çiziniz.

İyi bitirilmiş bir zemin için
1.Tüm alt katların tatmin edici bir durumda olduğundan emin olunuz.
2.Malzemeleri uygun mekan koşullarında uygulayınız.

Önerilen yapıştırıcılar
Allura Flex 0.55 serbest döşenebilir karolar için önerilen yapıştırıcı Eurofix Tack Plus 542 yapıştırıcısıdır. 

Ugulama talimatlarını PDF olarak görüntüleyin.

Temizlik ve Bakım

Forbo Allura lüks vinil karo serisi sunduğu sayısız yüzey alternatifi yanı sıra yoğun trafik alanlarında üst düzey dayanım gösteriyor. Yüzeyindeki özel “PUR” koruma tabakası ile kolay temizlik ve bakım sağlıyor. 

Temizlik ve bakım talimatları için tıklayınız.

Allura Flex 0.55 Hakkında

Loose lay LVT ile eşsiz tasarım

** Allura Flex 0.55 serbest döşenebilir karolar ve planklar ile Lüks Vinil Karolarda çok-yönlü çözüm ile tanışın!
Koleksiyon, yapıştırıcı kullanarak serbest döşenebilir şekilde tasarlanmış olan yüksek kaliteli, boyutsal olarak sağlam, heterojen vinil karolar sunuyor.**

Cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı sayesinde, üstün bir boyutsal stabiliteye sahip olan Allura sağlam ve uzun ömürlüdür.

Allura Flex 0.55’in tasarım konsepti deneyimli uluslararası tasarım ekibimiz tarafından geliştirilmiştir. Soyut, çağdaş ve daha geleneksel ahşap ve taş tasarımlar sağlayan, çekici ve eşsiz iç mekanların gözdesi Allura Flex 0.55.

Allura Flex zeminlerimiz temizlemesi kolay, hijyenik ortamların oluşturulmasına yardımcı olup, göz alıcı gerçekçi tasarımları, ticari iç kısımların kalitesini arttırarak mutluluk hissi uyandırmaktadır. Serbest döşenebilir karolar, ftalat içermeyen teknoloji kullanılarak üretilmekte olup, güzel oldukları kadar da kullanışlıdırlar.

Kolay Serbest Döşenebilir
Allura Flex 0.55 LVT, restorasyon projelerinde, yüksek girişli zeminlerde ya da kalıcı veya geçici mekanlarda hızlı uygulama çözümü gereken tüm projelerde kullanım için idealdir. Bu haliyle, Allura Flex 0.55 esnek döşemenebilir karo koleksiyonu, perakende, konukseverlik, restoranlar, oteller ve çok birimli konutlar için idealdir. 

Boyutsal olarak sağlam yapı 
Allura Flex 0.55’in özel yapımı kullanım ömrü boyunca sağlamlık sunuyor. 
Cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı sayesinde, üstün stabiliteye sahip olan Allura eşi görülmemiş güç, performans ve boyutsal sağlamlık kazandırıyor. 
Yapımının her aşaması nihai performansa katkıda bulunuyor.

Uzun ömürlü koruma 
Şeffaf aşınma tabakasına sahip, Allura Flex 0.55 vinil karolar, eşsiz PUR Pearl© yüzey koruması ile uzun ömürlü olup yüksek leke direnci sağlamaktadır. Temizleme sürecinde su, deterjan ve enerjiye olan ihtiyacı azaltmakta bu da kolay bakım ve düşük maliyet anlamına gelmektedir. Sadece yapıştırıcı kullanılarak gerçekleştirilen hızlı ve kolay kurulumu zaman, maliyet tasarrufu sağlamakta ve her durumda mükemmel bir sonuç ortaya koymaktadır. 

Sürdürülebilir vinil karolar
REACH standardına uyumu ile Allura Flex 0.55 aynı zamanda muhteşem sürdürülebilirlik referansı da sunmakta olup, bünyesinde %22 geri dönüşümlü içerik barındırmakta ve kullanım ömrünün sonunda geri dönüştürülebilmektedir. Allura Flex, ftalattan arındırılmış teknoloji kullanılarak üretilmektedir.
Allura Flex zeminlerimiz temizlemesi kolay, hijyenik ortamların oluşturulmasına yardımcı olup, göz alıcı gerçekçi tasarımları, ticari iç kısımların kalitesini arttırarak mutluluk hissi uyandırmaktadır. Serbest döşenebilir karolar, ftalat içermeyen teknoloji kullanılarak üretilmekte olup, güzel oldukları kadar da kullanışlıdırlar.

Sürdürülebilir

Avrupa üretimi
Allura Flex 0.55 serbest döşeme LVT, kalite ve çevre yönetim sistemlerimizin ISO 9001 ve 14001 uyarınca onaylandığı Avrupa’da üretilmektedir. Tüm Allura Flex 0.55 karolarımız stoklarda mevcuttur. 

REACH uygunluğu
Forbo Allura Flex, hâli hazırdaki ve bilinen gelecekteki REACH mevzuatına uygundur. Ürünlerin emisyonu en yüksek düzenleme standartlarına uygundur.

Önceliğimiz Sağlığınız
Zeminlerimizinde de insanların yaşadığı, bir araya geldiği ve çalıştığı iç mekan ortamlarının bir parçası olması sebebiyle, bizim misyonumuz bireylerin sağlık ve rahatlıklarına olumlu katkı sağlayan ürünler tasarlamak ve sunmaktır.
“Sağlığınızı düşünerek tasarlanmış mekanlaré anlayışı, bugün olduğu gibi gelecek nesiller için de ürünlerimiz ve hizmetlerimizle bağlantılı olarak sağlık, esenlik ve rahatlığınızı ilgilendiren tüm konularla ilgili sürdürülebilirlik kavramına olan bağlılığımızı belirtmektedir.

Avrupa REACH yönetmeliğine uyumlu olan yeni Allura LVT serisi %50’nin üzerinde doğal kaynaklardan elde edilmiş malzeme içerir ve geri dönüşüm ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebilir.

Teklif Al<
Renk Seçenekleri