Berry Alloc – Click sistem vinil zemin kaplamaları, hemen hemen her odaya monte edilebilecek güzel ve dayanıklı bir zemin sunar. Çok çeşitli güzel ahşap ve fayans tasarımlarından birini seçebilir ve kendi benzersiz zemin desenlerinizi oluşturabilir veya hatta güzel bir etki için karo ve ahşap tasarımlarını birleştirebilirsiniz. Bu Click sistem zeminler %100 su geçirmez, temizlemesi kolay, dokunması yumuşak ve ayrıca XXL boyutlarında mevcuttur. 

Berry Alloc vinil kaplamaları, farklı boyutlarda mevcuttur. Bazı yüksek trafik alanları, daha yüksek aşınma direnci olan üst katmandan yararlanır. 
Ürünler, farklı ebat ve sertlik derecelerinde mevcuttur. 

Berry Alloc click vinil zemin kaplamaları neden tercih edilir?

  • Diğer Click (Geçmeli) zemin kaplamalarından % 30 daha hafif

PURE Click zemin kaplamalar diğer click sistemli tabanlarına göre% 30 daha hafif kılar ve taşıma ve montaj sırasında daha kolay kullanım sağlar. Plakalar hafif ancak ultra güçlüdür. Click sistem olmasından dolayı, uygulaması ve uygulama sonrası uygunluğu noktasında maksimum uygunluk sağlamaktadır.

  • Doğal ahşap ve fayans görünümlü

Ahşabın sıcaklığını ve rahat yönünü seviyorsanız veya karoların cesaretini ve karakterini seviyorsanız. Berry Alloc (LVT) vinil kaplamaları ile kendi benzersiz zemin deseninizi yaratabilir, hatta fayans ve ahşap tasarımlarını birleştirebilirsiniz.

  • % 100 su geçirmez

Islak ve kirli ayakkabılara veya pençelere(evcil hayvanlara iltifaten) dayanabilecek bir zemin mi arıyorsunuz? Ya da banyonuzu bir yüzme havuzuna dönüştüren çocuklara mı? O zaman tüm vinil zemin plakalarımız tam ihtiyacınız olan şey. %100 su geçirmez oldukları için, banyonuza ve mutfağınıza kurulum için de idealdir.

  • Kolay temizleme

Click sistem (LVT) vinil zemin kaplamaları çok az bakım gerektirir. Koruyucu poliüretan vernik sayesinde zeminin temizliği kolaydır ve günlük aşınma ve yıpranmaya karşı korumalıdır. İhtiyacı olan tek şey, ıslak bir paspas ve standart temizlik ürünleri ile rutin olarak temizlenmesi.

  • Konfor ve sıcaklık hissi

Vinil zeminlerimiz, en saf haliyle konforu temsil eder. Zemin, soğuk kış akşamları için rahat ve sıcak ayak altıdır.(LVT) Vinil zeminler, iyi bir ısı iletime sahiptir ve bu da onları yerden ısıtma için ideal bir eşleştirme yapar.

  • XXL boyutlu 

Bir (LVT) vinil plaka boyutu görsel olarak odanın mekansal algısını etkiler ve daha hızlı bir kurulum sağlar. (LVT) Vinil zemin kaplamaları bu nedenle XXL boyutlarında da mevcuttur.

  • % 100 geri dönüştürülebilir

Berry Alloc (LVT) vinil zemin kaplamaları, geri dönüştürülebilir ve yenilenebilir malzemeden yapılmıştır. Üretim için daha az enerji gerektiren ve çevreye daha düşük emisyonlar sağlayan bir üretim sürecinden geçer. Bu, zemini yarının dünyası için mükemmel bir seçenek haline getirir.