Karo ebatlardaki Marmoleum koleksiyonlarına bir yenisi eklendi!  Marmoleum Signature, hafif hareketli motiflerin modern şekilde işlenmesiyle oluşan heyecan verici bir seridir.

Lazer işlemeli baskı teknolojisi ile Signature karolar linolyumun doğal yapısına uyumlu şekilde materyalin tasarım hatları şekillendiriren bir diyalog sunar.
Desen gravürü, daha çarpıcı yer zemin tasarımları yaratmak için Marmoleum Modular karolarımızın keyifli kimliğinin özelliklerini arttırıyor. Hep hayalini kurduğunuz özgün mekanı yaratmak için lazer işlemeli 4 alt seriden oluşan Marmoleum Signature karoları ile tanışmanız yeterli.

Teknik Bilgi

Teknik özellikleri pdf olarak görüntülemek için tıklayınız.

Signature E- Dergi

Signature E-Dergiyi Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Marmoleum Zemin Bakımı

Marmoleum, yenilikçi çift UV katmanlı Topshield 2 tabakasıyla, maliyet ve performans olarak etkili ve yeni çözüm sunar

Temizlik ve bakım talimatları için tıklayınız.

Çevresel Yaklaşım

Marmoleum: doğal olarak muhteşem

% 97 doğal hammadde
% 72 hızla yenilenebilir
% 43 geri dönüştürülmüş malzeme

Doğal ve yenilenebilir malzemelerden üretilen Marmoleum, en sürdürülebilir esnek zemin döşemesidir. Ftalat, plastikleştirici ve mineral yağ içermez.

Marmoleum’u özel yapan hammaddeler:

● Keten bitkisi tohumlarından elde edilen ‘keten tohumu yağı’
● Ormanlardan gelen ‘odun talaşı’
● Kalenderleme işlemi ile üzerine linolyumun geldiği doğal destek; ’jüt’

Marmoleum, çevre dostu özelliklerinden dolayı dünya çapında pek çok kalite belgesi ve sertifikası sahibidir. Çevre uzmanlarının açıklamalarımızı onaylamasından gurur duyuyoruz. 

CO2 nötr zemin kaplaması
Marmoleum’un benzersiz özellikleri, doğal içerikleri ve modern üretim süreci nedeniyle, Marmoleum CO2 nötr bir üründür. [CO2 nötr döşeme] (cmspage: 31704; css-nAr) bölümünde Marmoleum’un sürdürülebilir karakteri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Topshield2, Forbo Flooring’in tüm Marmoleum zemin döşemelerine uygulanan yüksek performanslı UV yüzey kaplamasıdır. Topshield2, ilk günkü görünümü uzun süre korumak için lekelenmeyi, aşınmayı ve çizilmeyi önler ve daha düşük aralıklarda kolay temizlik ve bakım sağlar.

Teklif Al  <  Marmoleum Signature Raw

  Signature karo serisi gradyan bir yüzey dokusu oluşturmak için çapraz tarama çizim tekniği ulaşılabilir. Bu asimetrik akış, karo şeklini zeminlerinizde belirginleştirmeye yarar.
  Serinin desen gravürü ışığın da sayesinde dokusunda hafif mat bir parlak efekt diyalog oluşturuyor. Tasarımın ölçüye tabi olmayan natürel tasarımı Marmoleum doğallığı ile harika bir uyum sağlar.

  Marmoleum Signature Raw 50×25 cm ebatlarındadır.

  Marmoleum Signature Circle

  Circle, özgün tasarım seçeneklerine sahip, eğlenceli, dekoratif grafiksel anlatım sunan bir seridir.
  Bauhaus ekolüne ait otantik ve zamansız retro hissi veren bu benzersiz tasarım eşsiz bir dokuya sahip.

  Büyüklü küçüklü dairesel şekillerden oluşan Signature Circle serisi 25×25 cm ebatlarında gravür yapısıyla iç mekan zeminlerinizde sınırsız tasarım özgürlüğü sunar.

  Marmoleum Signature Cube

  Signature Cube serisi ince bir zekaya ve çağdaş minimal bir modele sahiptir. Tasarımıyla optik illüzyon yaratan klasik çini mozaiklere benzer.
  Tasarımındaki kesik çizgilerle yumuşak doğallığı sunar ve eşine rastlanmayan bir iç mekan yaratmanıza olanak verir.

  Signature Cube serisi Marmoleum Modular Shade serisi ile mükemmel bir tasarım diyalog yaratmanızı sağlar. Seri 50×25 cm ebatlarında ve 2 çeşit karo seçeneği sunar. 

  Marmoleum Signature Tattoo

  Marmoleum karolarla zeminlerinizde eşsiz figürler yaratabilirsiniz!
  Marmoleum Signature Tattoo tıpkı vücut dövmeleri gibi zeminlerinizde de bireysellik sunmanızı sağlayan 3 kreatif figüre sahip. Böylelikle Tattoo serisi, hafif desen gravürde sunabileceği sonsuz olasılıkları sunuyor. 

  Tattoo karolar 25x25cm ebatlarında olup çeşitli logo ve figüerlerden oluşan oluşan desen gravürlerdir. Vücuttaki dövmelerin tasarımsal yönü gibi zemin karolarında da dövme gravürler mümkün.

  Ayrıca Signature Tattoo serisini Marmoleum Modular koleksiyonu ile kombinleyerek mükemmel bir ahnek oluşturabilirsiniz.