Zemin Kaplama Sistemlerinden Linolyum- Aquajet teknolojisi, linolyum zeminlerinizde en sıradışı dizaynların üretimine ve sonsuz yaratıcılığa imkan veriyor. Marmoleum’a istediğiniz şekli vermeniz için yüksek basınca sahip bilgisayar kontrollü su püskürtme teknolojisi kullanılıyor.. 
Bu bilgileri ve daha fazlasını dinleyen 3 genç ve farklı sektörlerden gelen uluslararası tasarımcıların katkısıyla tasarlanan ‘Marmoleum Image’ı keşfedin!

Sigrid Calon

Merak uyandırıcı desenler Marmoleum Imagine, Hollandalı Sigrid Calon’un için yaptığı bir yeni tasarım. Grid üzerindeki noktaları birleştirerek desenler oluşturan sanatçı, Her biri sıra dışı üç seriden oluşan kendine has bir koleksiyon grafik ve tekstil dizaynı bir arada yorumlanayak tasarladı. Yeni koleksiyonumuz Marmoleum Imagine’in üç ayrı ilham kaynağını keşfedin

Dare to Rug

2015 yılında Dare to Rug markasınının kurucuları, İç mimar Andreea Batros ve Flavia Scînteanu, için sıra dışı tasarımlara imza atıyor. Ayrı ayrı ya da bir arada uyum içerisinde kullanılabilen 3 farklı parçadan oluşan koleksiyon, Romen folklöründen esinleniyor.

Kustaa Saksi

Kustaa Saksi, öyküsel grafik anlatımıyla uzmanlaşmış bir Finlandiyalı görsel sanat yönetmenidir. Tasarımlarında, organik nitelikleri zengin renk paletleri ve deneysel malzeme kullanımı ile ayrıntılı dokuları birleştiren sanatçının eserlerini, dünyanın dört bir yanındaki galeri ve müzelerde sergileniyor. Kustaa Saksi, Nike, Issey Miyake, Levi's, Salvatore Ferragamo, Lacoste, LVMH, Moooi ve Marimekko gibi ulusal markalar için eserler tasarladı. Kustaa Saksi hakkında dhaa detaylı bilgiye ulaşın

Sigrid Calon

Dare To Rug

Kustaa Saksi