Renk Seçenekleri

Les Exclusifs Lamine Parke Koleksiyonu 4 farklı seri formatı mevcuttur. XXL: 187 x 1180 x 14 (mm), XXL Long: 187 x 1 980 x 14 (mm), Regular Long: 130 x 1 980 x 14 (mm), XL Long: 164 x 1 980 x 14 (mm)

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

E-Broşür

Broşür Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Temizlik ve Bakım Talimatları

Temizlik ve Bakım Talimatlarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Uygulama Talimatları

Uygulama Talimatlarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Yerden Isıtma

Yerden Isıtma Talimatlarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Teklif Al  <  Neden Les Exclusifs Lamine Parke Tercih Etmeliyiz?

  Les Essentiels lamine parke koleksiyonumuz; artırılmış derinlik efektlerine sahip 10 premium renkten oluşur. Lagune, Taiga, Canopee… Her renk, geniş doğal alanlardan ilham alıyor.

  Ultimtec’i keşfedin: ekstra mat cila, ahşap zeminin tüm şeffaflığı ve güzelliği, ilave direnç ve kolay bakım sunar.

  Lamine parke koleksiyonu, otantik, tasarım, kentsel, rustik… Olasılıklar sonsuzdur! Uzun ömürlü güzel bir ahşap zemin ile doğayı evinize getirin. Parke zemininizi bir yaşam tarzına dönüştürün: sonuçta zemininiz yaşamak için yaratılmıştır.

  Lamine parke koleksiyonu ile hayalinizin gerçeğe dönüşmesi için yeterli seçeneğimiz var. İki koleksiyonumuzdaki çeşitli tonlar ve stiller arasından seçim yapabilirsiniz

  Les Essentiels ve Les Exclusifs lamine parke koleksiyon serileri, tümü dayanıklı, onarılabilir, kurulumu ve temizlenmesi kolay bir zeminde size çok çeşitli renkler ve plaka boyutları sunar. Rafine Ultimtec teknolojimizi kullanan bu cilalı zemin koleksiyonları, gerçek bir ahşap zeminin güzelliğini gerçek hayata hazır bir lamine parke ile birleştiriyor.

  Seçiminiz ne olursa olsun, doğayla olan bağı hissedin. Parke zemininiz, mevcut ve gelecekteki duygularınızı topraklayan temelinizdir. Ne çok sıcak ne çok soğuk asla. Doğal olarak benzersiz ve belirgin bir şekilde zamansız.

  Kaliteli ürünler

  Lamine parke zeminlerimiz, zemin uzmanlarımızın özen ve rehberliğinde sevgiyle yapılır. Onların bilgi birikimi size benzersiz yeniliklerle yüksek kaliteli ürünler getiriyor.

  Parke zemininiz yerden ısıtmaya uygun mu?

  Lamine parke zeminlerimiz, mükemmel ısı iletimine sahip oldukları için yerden ısıtma için mükemmel şekilde uygundur. Yerden ısıtmayı tercih ederken zemininizi tamamen zemine uygun hale gelmesini tavsiye ederiz. Bu kurulum yöntemi, ısı iletimini ve homojen ısı dağılımını kolaylaştırdığından, enerji tasarrufu için en iyi seçeneğinizdir.

  Lamine parke zemininiz için kolay kurulum

  Alet veya yapıştırıcı olmadan kurulum sağlar. En İyi Loc X-treme. Kurulum daha da kolay, basit ve hızlıdır (Best Loc ile karşılaştırıldığında %30’a kadar daha hızlı). Plakalar, basitçe yerlerine katlanarak birbiri ardına kurulur. Alet veya yapıştırıcı gerekmez. Bu kurulum sistemi Les Essentiels ve Les Exclusif’lerimiz için mevcuttur.

  Günlük yaşam lamine parke zeminler

  BerryAlloc lamine parke zeminlerimiz uzun ömürlü olacak şekilde yapılmıştır. Yüksek direnç etkisi, yerden ısıtma ile uyumluluk, verimli kurulum sistemleri ve yüksek ahşap kalitesi ile bu zeminler, mekanlarda sorunsuz bir şekilde yaşamanızı sağlayacaktır.

  Les Exclusifs koleksiyonlarımız, 3,3 ile 4 mm arasında değişen ahşap kalınlıkları sayesinde konutlarda kullanım için 30 garantilidir. Les Essentiels, 2,5 mm ahşap kalınlığında 15 yıl, 3,3 mm ahşap kalınlığında 30 yıl garantiye sahiptir.

  Mükemmel bir kurulum için aksesuarlarımızı da göz önünde bulundurmayı unutmayın: Les Essentiels ve Les Exclusifs koleksiyonlarımız eşleşen profillerle birlikte gelir. Alt örtülerimiz de mevcuttur. Tamamen yapıştırılmış bir kurulum yapacaksanız, genleşme derzlerine ihtiyacınız olmadığını unutmayın.

  Teklif Formu   <   Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
   Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

   Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com

   Sosyal Medyada Paylaş