Laminat Parke

Laminat parke koleksiyonu her zevke uygun kaliteli zeminler sunar. Laminant parke plakaları çeşitli boyutlarda satılmakta olup; mekana en uygun olanı seçebilirsiniz. Laminat parkenin temizlenmesi kolaydır , montajı hızlıdır ve sınırsız olanaklar sunar.

Kapsamlı laminant parke koleksiyonumuz çok sayıda plaka boyutu ve desen seçeneği sunar. Odanıza daha ferah bir his vermek için ekstra uzun veya ekstra geniş plakalar seçebilirsiniz . Veya balıksırtı, ekstra dar döşeme plakalarla klasik parke görünümünü elde edebilirsiniz.

Doğayı evinizde hissedin. Laminat parkelerimizin yüzeyine dokunun ve ahşabın doğal pürüzlülüğünü hissedersiniz. Bu nedenle konutlarda kullanım için ömür boyu garanti de sunuyoruz. Zeminlerimiz dayanıklılık, su hasarının etkisi, renk bozulması, stabilite ve aşınma ve yıpranma açısından testlere tabi tutulmuştur. Bu sayede uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz bir zemin ortaya çıkmıştır.

Lamine Parke

Lamine parke koleksiyonu, otantik, tasarım, kentsel, rustik… Olasılıklar sonsuzdur! Uzun ömürlü güzel bir ahşap zemin ile doğayı evinize getirin. Parke zemininizi bir yaşam tarzına dönüştürün: sonuçta zemininiz yaşamak için yaratılmıştır.

Lamine parke koleksiyonu ile hayalinizin gerçeğe dönüşmesi için yeterli seçeneğimiz var. İki koleksiyonumuzdaki çeşitli tonlar ve stiller arasından seçim yapabilirsiniz.

HPF Alüminyum Kilitli Parke

HPF Alüminyum Kilitli Parke; yüksek kaliteli yüzey, süper güçlü bir koruma katmanına sahiptir. Ciddi darbelere dayanabilir ve yine de iz bırakmadan ve hasar görmeden kalabilir.

Çizilmeye Karşı Dayanıklıdır
AC6 aşınma katmanı, bu sınıfta mevcut olan en yüksek korumayı sunar. Bu zeminler çizilmeye ve lekeye karşı son derece dayanıklıdır, bu nedenle yoğun ticari trafik veya yoğun bir ev hayatı için tamamen uygundur.

Suya Dayanıklılık
Yere bir şey mi döküldü? Yağmur içeri girdi mi? Sorun değil. Sağlam, suya dayanıklı üst katman hem yüzeyi hem de eğimleri korur. Ürün çekirdeği de tamamen suya dayanıklıdır.

Teklif Formu    <    Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
    Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

    Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com