Renk Seçenekleri

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

E-Broşür

Broşür Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Temizlik ve Bakım TalimatlarI

Temizlik ve Bakım Talimatlarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Yerden Isıtma

Yerden Isıtma Talimatlarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Garanti Koşulları

Garanti Koşullarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Teklif Al  <  Neden Eternity Laminat Parke Tercih Etmeliyiz?

  Eternity Laminat Parke; ultra gerçekçi, gerçek ahşap döşemenin tüm avantajlarından herhangi bir rahatsızlık duymadan yararlanın. Bu uzun ömürlü, suya dayanıklı laminat gerçekten türünün tek örneğidir.

  Eternity Laminat Parke koleksiyonu yoğun yaya trafiğine dayanacak şekilde üretilmiştir. Harika görünmeye başlar ve sonsuza kadar öyle kalır. Ticari zemin çözümleri için kullanılabilir.

  Sürdürülebilir ve Çevreye Duyarlı

  Çevresel zorlukların derinden bilincinde olan BerryAlloc® , sürdürülebilir kalkınma açısından katı spesifikasyonlara bağlı kalarak yasal gerekliliklere saygı duyar .

  Bu geliştirme taahhüdü, bu ürünlerin tüm yaşam döngüsü için geçerlidir. BerryAlloc ® , lamine ürünlerini ISO 14 001 çevre sertifikasyon standardına uygun olarak esasen kağıt ve ahşaptan yapar. Ürünlerimiz herhangi bir sağlık veya çevresel etki olmaksızın yapılır, kullanılır, geri dönüştürülür ve imha edilir. Tüm BerryAlloc lamine – laminant ürünler, bu tür ürünler için Avrupa gerekliliklerine uygun CE işaretini taşır ve her yıl çevre otoritelerinin kararları doğrultusunda tescil ve raporlama gerekliliklerini güncelleriz.

  BerryAlloc 20 yılı aşkın bir süredir Belçika’da yüksek kaliteli laminat üretmektedir . Laminat koleksiyonlarımız evinizi ve refahınızı dönüştürmek için tasarlanmıştır. Zeminlerimiz dekoratif, modaya uygun, montajı kolaydır, az bakım gerektirir ve hepsinden önemlisi ömür boyu garanti altındadır. Boyutları ve renkleri, Belçikalı tasarım ekibimizle ortaklaşa tasarlandı ve harika yüzeyleri ve son derece yüksek mukavemetleri ile ünlüdür .

  Teklif Formu   <   Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
   Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

   Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com

   Sosyal Medyada Paylaş