Renk Seçenekleri

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

E-Broşür

Broşür Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Uygulama Talimatları

Uygulama Talimatlarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Temizlik ve Bakım Talimatlar

Temizlik ve Bakım Talimatlarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Yerden Isıtma

Yerden Isıtma Talimatlarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Garanti Koşulları

Garanti Koşullarını Pdf Olarak Görüntülemek İçin tıklayınız

Teklif Al  <  Neden Chateau Laminat Parke Tercih Etmeliyiz?

  Chateau laminat parke koleksiyonumuzun doğal ahşap tasarımları ve benzersiz şekilde küçük ve dar plakaları (504 x 84 x 8 mm), yüzyıllardır süren sevilen stili yeniden yaratmak için mükemmeldir.

  Evinize, ofisinize hak ettiği zemin tasarımını sağlayın: balıksırtı Chateau laminat parke zeminlerimiz, çizilmeye karşı son derece dayanıklı, temizlemesi ve bakımı kolay bir zeminde aradığınız her şeyi size verecektir.

  Size uygun zemini bulmak için geniş ve dengeli 15 desen arasından seçim yapın. Şık ve estetik Chateau laminat parke, modern ve gelenekseli benzersiz bir göz alıcı olarak birleştirir. Ayaklarınızın altındaki bu tasarım dolu desenlerle, kendi şık mekanlarınızda sayısız sevinç anı yaşayacaksınız.

  Sürdürülebilir ve Çevreye Duyarlı

  Çevresel zorlukların derinden bilincinde olan BerryAlloc® , sürdürülebilir kalkınma açısından katı spesifikasyonlara bağlı kalarak yasal gerekliliklere saygı duyar .

  Bu geliştirme taahhüdü, bu ürünlerin tüm yaşam döngüsü için geçerlidir. BerryAlloc ® , lamine ürünlerini ISO 14 001 çevre sertifikasyon standardına uygun olarak esasen kağıt ve ahşaptan yapar. Ürünlerimiz herhangi bir sağlık veya çevresel etki olmaksızın yapılır, kullanılır, geri dönüştürülür ve imha edilir. Tüm BerryAlloc lamine – laminant ürünler, bu tür ürünler için Avrupa gerekliliklerine uygun CE işaretini taşır ve her yıl çevre otoritelerinin kararları doğrultusunda tescil ve raporlama gerekliliklerini güncelleriz.

  BerryAlloc 20 yılı aşkın bir süredir Belçika’da yüksek kaliteli laminat üretmektedir . Laminat koleksiyonlarımız evinizi ve refahınızı dönüştürmek için tasarlanmıştır. Zeminlerimiz dekoratif, modaya uygun, montajı kolaydır, az bakım gerektirir ve hepsinden önemlisi ömür boyu garanti altındadır. Boyutları ve renkleri, Belçikalı tasarım ekibimizle ortaklaşa tasarlandı ve harika yüzeyleri ve son derece yüksek mukavemetleri ile ünlüdür .

  Teklif Formu   <   Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
   Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

   Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com

   Sosyal Medyada Paylaş