Renk Seçenekleri

Neden Cadenza Laminant Parke Tercih Etmeliyiz?

Cadenza laminant koleksiyonu, dokuların örtüştüğü 10 farklı renkten oluşan bir seridir. Dekor adı doku tipine atıfta bulunur: Allegro – Zarif, mat bir ahşap doku. Legato – Güzel, yumuşak bir ahşap doku. Marcato – Testere kesim izleri olan kullanılmış bir ahşap doku. Cadenza laminat parke serisi, damar ve renk varyasyonları da dahil olmak üzere gerçek ahşap gibi görünür ve hissedilir. 4 pah ile, evinizdeki ahşap hissini hızlandıran plaka boyutuna ekstra bir odak oluşturur. Bu ahşap görünümlü koleksiyon, klasikten moderne her şeyi barındırıyor ve görünüşte sonsuz seçenekler sunuyor.

Cadenza laminat parke üst tabakası çizilmeye karşı çok dayanıklıdır ve zemininizin ilk kurulduğu zamanki kadar güzel kalmasını sağlar. Evcil hayvanlarınızın yarışmasına ve çocuklarınızın oynamasına izin verin, endişelenecek bir şey yok. Cadenza laminant parke hayatınızı kolaylaştırır: yüzeyi herhangi bir sıvı veya kiri emmez, bu nedenle kısa sürede temizlenir. Gerçek bir ahşap zeminin tüm zevkleri endişesiz görünüyor!

Kapsamlı laminant parke koleksiyonumuz çok sayıda plaka boyutu ve desen seçeneği sunar. Odanıza daha ferah bir his vermek için isteğiniz modeli seçebilirsiniz . 

Doğayı evinizde hissedin. Laminat parkelerimizin yüzeyine dokunun ve ahşabın doğal pürüzlülüğünü hissedersiniz. Bu nedenle konutlarda kullanım için ömür boyu garanti de sunuyoruz. Zeminlerimiz dayanıklılık, su hasarının etkisi, renk bozulması, stabilite ve aşınma ve yıpranma açısından testlere tabi tutulmuştur. Bu sayede uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz bir zemin ortaya çıkmıştır.

Benzersiz Kilit Sistemleri Sayesinde Kolay Kurulum

DuoLoc

Kendin yap hiç bu kadar basit olmamıştı. Kurulum talimatlarının size rehberlik etmesine izin verin ve kısa sürede BerryAlloc ® zemin döşemeciliğine terfi edeceksiniz!

 • Hızlı ve kolay kurulum
 • 2 farklı kurulum yolu: aletli veya aletsiz
 • ömür boyu garanti

Yöntem 1

İkinci sırayı kurmaya başladığınızda, önce tahtaların kısa kenarlarına tıklayarak başlayın. Plakaların mükemmel şekilde hizalandığından emin olun. Ardından, yeni tahtaları +/-25°’lik bir açıyla kaldırın ve bir önceki sıradaki uzun kenarı kilitleyin. Olabildiğince kolay. 

Yöntem 2

Alanda dar olduğunuzda, örneğin bir duvara yakın olduğunuzda mükemmeldir. DuoLoc kılavuz çekme bloğumuzu
kullanarak kısa kenarları birbirine kilitleyin . Çekiçle hafifçe itin ve tahtalar hasar görmeden yerine oturacaktır.

Sürdürülebilir ve Çevreye Duyarlı

Çevresel zorlukların derinden bilincinde olan BerryAlloc® , sürdürülebilir kalkınma açısından katı spesifikasyonlara bağlı kalarak yasal gerekliliklere saygı duyar .

Bu geliştirme taahhüdü, bu ürünlerin tüm yaşam döngüsü için geçerlidir. BerryAlloc ® , lamine ürünlerini ISO 14 001 çevre sertifikasyon standardına uygun olarak esasen kağıt ve ahşaptan yapar. Ürünlerimiz herhangi bir sağlık veya çevresel etki olmaksızın yapılır, kullanılır, geri dönüştürülür ve imha edilir. Tüm BerryAlloc lamine – laminant ürünler, bu tür ürünler için Avrupa gerekliliklerine uygun CE işaretini taşır ve her yıl çevre otoritelerinin kararları doğrultusunda tescil ve raporlama gerekliliklerini güncelleriz.

BerryAlloc 20 yılı aşkın bir süredir Belçika’da yüksek kaliteli laminat üretmektedir . Laminat koleksiyonlarımız evinizi ve refahınızı dönüştürmek için tasarlanmıştır. Zeminlerimiz dekoratif, modaya uygun, montajı kolaydır, az bakım gerektirir ve hepsinden önemlisi ömür boyu garanti altındadır. Boyutları ve renkleri, Belçikalı tasarım ekibimizle ortaklaşa tasarlandı ve harika yüzeyleri ve son derece yüksek mukavemetleri ile ünlüdür .

Teklif Formu  <  Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
  Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

  Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com

  Sosyal Medyada Paylaş