Java Brown Chateau Laminat Parke uygulama Anıl Zemin - Ahşap desenli

AZM Pearl Selection

Java Brown Chateau Laminat Parke uygulama Anıl Zemin - Ahşap desenli

AZM Pearl Selection

Canyon Natural Eternity Laminat Parke uygulama Anıl Zemin - açık renk ahşap

AZM Pearl Selection

B&W White Finesse Laminat Parke Anıl Zemin - beyaz ahşap desenli

AZM Pearl Selection

Jazz XXL Light Grey Glorious Laminat Parke Anıl Zemin - ahşap desenli

AZM Pearl Selection

Gyant XL Light Natural Glorious XL Laminat Parke Anıl Zemin - doğal ahşap desenli

AZM Pearl Selection

Spirit Light Grey Impulse Laminat Parke Anıl Zemin - ahşap desenli

AZM Pearl Selection

Gyant Natural Impulse V2 Laminat Parke Anıl Zemin - ahşap desenli

AZM Pearl Selection

Texas Natural Impulse V4 Laminat Parke Anıl Zemin - açık renk ahşap desenli

AZM Pearl Selection

Bloom Light Natural Smart 7 Laminat Parke Anıl Zemin - açık renk doğal renkli ahşap

AZM Pearl Selection

Crush Grey Smart 8 Laminat Parke Anıl Zemin - açık renk ahsap desenli

AZM Pearl Selection

Barn Wood Natural Smart 8 V4 Laminat Parke Anıl Zemin - doğal ahşap desenli

AZM Pearl Selection

Neden Laminant Parke Tercih Etmeliyiz?

Laminant parke koleksiyonu her zevke uygun kaliteli zeminler sunar. Laminant parke plakaları çeşitli boyutlarda satılmakta olup; mekana en uygun olanı seçebilirsiniz. Laminat parkenin temizlenmesi kolaydır , montajı hızlıdır ve sınırsız olanaklar sunar.

Kapsamlı laminant parke koleksiyonumuz çok sayıda plaka boyutu ve desen seçeneği sunar. Odanıza daha ferah bir his vermek için ekstra uzun veya ekstra geniş plakalar seçebilirsiniz . Veya balıksırtı, ekstra dar döşeme plakalarla klasik parke görünümünü elde edebilirsiniz.

Doğayı evinizde hissedin. Laminat parkelerimizin yüzeyine dokunun ve ahşabın doğal pürüzlülüğünü hissedersiniz. Bu nedenle konutlarda kullanım için ömür boyu garanti de sunuyoruz. Zeminlerimiz dayanıklılık, su hasarının etkisi, renk bozulması, stabilite ve aşınma ve yıpranma açısından testlere tabi tutulmuştur. Bu sayede uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz bir zemin ortaya çıkmıştır.

Laminant Parke Boyut Çeşitliliği

Üç farklı plaka uzunluğuna, dört genişliğe ve kalınlığa sahibiz , bazıları plakaların boyutunu vurgulamak için eğimler dahil. Suya dayanıklı bir zemin mi istiyorsunuz? Hydro+ teknolojimiz sayesinde bu mümkün . Koleksiyonumuz tüm bu özelliklerin çeşitliliğini içerir ve aralarından seçim yapabileceğiniz 79 farklı tasarım ile burada herkes için bir şeyler var.

Benzersiz Kilit Sistemleri Sayesinde Kolay Kurulum

DuoLoc, 5G ve Chateau Loc ile BerryAlloc ® laminat parke, herkesin kendini beğenmiş olmasını sağlar ve hasarsız kurulum sağlar .

DuoLoc

Kendin yap hiç bu kadar basit olmamıştı. Kurulum talimatlarının size rehberlik etmesine izin verin ve kısa sürede BerryAlloc ® zemin döşemeciliğine terfi edeceksiniz!

 • Hızlı ve kolay kurulum
 • 2 farklı kurulum yolu: aletli veya aletsiz
 • ömür boyu garanti

Yöntem 1

İkinci sırayı kurmaya başladığınızda, önce tahtaların kısa kenarlarına tıklayarak başlayın. Plakaların mükemmel şekilde hizalandığından emin olun. Ardından, yeni tahtaları +/-25°’lik bir açıyla kaldırın ve bir önceki sıradaki uzun kenarı kilitleyin. Olabildiğince kolay. 

Yöntem 2

Alanda dar olduğunuzda, örneğin bir duvara yakın olduğunuzda mükemmeldir. DuoLoc kılavuz çekme bloğumuzu
kullanarak kısa kenarları birbirine kilitleyin . Çekiçle hafifçe itin ve tahtalar hasar görmeden yerine oturacaktır.

5G

5G kilitleme sistemi sayesinde uzun plakaların bile montajı çok kolay.

 • Çok hızlı
 • Ekstra alet gerekmez
 • Ömür Boyu Garanti

İkinci sıra plakaları takarken, plakaların uzun kenarlarını bir öncekine göre montaj yapıyoruz. Plakaların kısa tarafını bir öncekine bırakın. Küçük bir itme ve biraz yerçekimi yardımıyla, plakalar hemen montajlanır.

Sürdürülebilir ve Çevreye Duyarlı

Çevresel zorlukların derinden bilincinde olan BerryAlloc® , sürdürülebilir kalkınma açısından katı spesifikasyonlara bağlı kalarak yasal gerekliliklere saygı duyar .

Bu geliştirme taahhüdü, bu ürünlerin tüm yaşam döngüsü için geçerlidir. BerryAlloc ® , lamine ürünlerini ISO 14 001 çevre sertifikasyon standardına uygun olarak esasen kağıt ve ahşaptan yapar. Ürünlerimiz herhangi bir sağlık veya çevresel etki olmaksızın yapılır, kullanılır, geri dönüştürülür ve imha edilir. Tüm BerryAlloc lamine – laminant ürünler, bu tür ürünler için Avrupa gerekliliklerine uygun CE işaretini taşır ve her yıl çevre otoritelerinin kararları doğrultusunda tescil ve raporlama gerekliliklerini güncelleriz.

BerryAlloc 20 yılı aşkın bir süredir Belçika’da yüksek kaliteli laminat üretmektedir . Laminat koleksiyonlarımız evinizi ve refahınızı dönüştürmek için tasarlanmıştır. Zeminlerimiz dekoratif, modaya uygun, montajı kolaydır, az bakım gerektirir ve hepsinden önemlisi ömür boyu garanti altındadır. Boyutları ve renkleri, Belçikalı tasarım ekibimizle ortaklaşa tasarlandı ve harika yüzeyleri ve son derece yüksek mukavemetleri ile ünlüdür .

Teklif Formu  <  Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
  Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

  Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com