...
Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Ofis Halısı Çeşitleri ve Özellikleri

Voxflor Ofis Halısı

Voxflor karo halı çeşitlerimiz ile ofisleriniz için renkli ofis zemin kaplama tasarımları yarata bilirsiniz, bu tasarımlarınızı, kampanyalı voxflor karo halı fiyatları ile yapabilirsiniz. Kampanyalı Voxflor karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

AZM hub polyamid ofıs halısı

AZM Ofis Halısı

AZM karo halı koleksiyonu ve içeriğindeki ofis karo halı çeşitlerimiz ile ofis halılı zeminleriniz için tasarımsal ve yenilikçi dokunuşlar yapabilir, trend ofis zeminleri yarata bilirsiniz. Kampanyalı AZM karo halı fiyatları için iletişime geçiniz.

AZM Polipropilen PP ofis Halısı Transitions 3

Tessera Ofis Halısı

Tessera karo halı çeşitleri, yaratıcı ofis karo halı zemin kaplama tasarımlarında her zaman yenilikçi ofis halısı modelleri ile yerini korumayı başardı. Kampanyalı Tessera ofis halı fiyatları için iletişime geçiniz.

AZM tessera cloudscape merge polyamid ofis halısı

Flotex Ofis Halısı

Leke tutmayan ofis halısı – antibakteriyel ofis halısı, denince akla ilk gelen karo ofis halı koleksiyonu flotex karo halı ürünlerimizdir. Kampanyalı Flotex ofis halı fiyatları için iletişime geçiniz.

Flotex Lava Plank Karo Halı Uygulama görseli 2.2

Kampanyalı Ofis Halıları

Modern ve yenilikçi ofis karo halı kaplama çeşitleri, kampanya fiyatları ile ofis halı zeminleriniz için tasarımsal ve estetik bir dokunuş yapmayı hedefliyoruz. Kampanyalı ofis halı fiyatlarımız ile sektördeki birçok kurum ve kuruluşun farklı ofis konseptine sahip mekanlarını kaliteli ve uygun fiyatlı ofis halılarımız ile döşemesini yaptık – modernize etmeyi başardık.

Anıl Zemin Market kampanyalı karo halı ucuz ofis halısı

Ofis Halı Online Mağaza

Kampanyalı ofis karo halıları online E – Mağazamızdan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz

Anıl Zemin kaplama online satış mağazası

Ticari tip halı, 50×50 halı, ofis halısı vb olarakta bilinen, esnek iç mekan zemin kaplaması Karo Halılar.; kalite, renk ve desen çeşitliliği açısından günümüzde en çok kullanılan ticari tip zemin kaplama malzemesi olarak öne çıkmış bulunmaktadır.

Mekanınızda estetiğe ve esnekliğe önem veriyorsanız ve konfor arıyorsanız ve hijyen sizin için olmazsa olmaz bir koşul ise kullanmanız gereken zemin kaplama malzemesi Karo Halı olacaktır.

Yangın standartlarına uygun olan tüm Karo Halı Çeşitlerimiz  IS0 9002,14001 sertifikalarına sahip olmasının yanı sıra Akustik Performansı, Ses yalıtımı ve statik enerji dayanımı yüksektir.

Ofis Halısı Uygulama Avantajları

Karo halı, genelde yükseltilmiş döşeme üzerine olduğu kadar, betonarme döşeme üzerinde de rahatlıkla uygulanabilmektedir. Karo halı döşemenin en önemli avantajı ise döşenmiş olan halının bütün olarak değil gerektiğinde noktasal müdahale ile istenilen belirli kısımlarının sökülüp değiştirilebilmesidir. Ayrıca zeminde farklı renkler farklı kombinasyonlarla kullanılarak istenen desenler oluşturulabilmektedir. Ebatlandırılmış karo halıların bir başka avantajı da fire oranını düşürerek toplamda daha ekonomik olmasıdır.

Ofis Halı Kullanım Alanları

Her yönden avantajlı karo halılar; sinema ve tiyatro salonlarında, konferans, konser ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, hava alanlarında, fuarcılık sektöründe, ofis mekanlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet dairelerinde kullanılabilmektedir

Teklif Formu

Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için

Tel: +90 212 274 44 22

E-mail
info@anilzemin.com bilgi@anilzemin.com