Teknik Bilgi

Tessera Ethos Karo Halı Teknik Bilgisi İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Velür ve Bukle Havlı

Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al<
Neden Tessera Ethos Karo Halı Tercih Etmeliyiz?

Tessera Ethos Karo Halı, 800 gsm iplik ağırlına sahip olup velür ve bukle hav dokusu sayesinde geniş ve yoğun ayak trafiğine dayanım sağlar. Koleksiyon böylece yoğun ayak trafiğine sahip ofisler için ideal ve pratik bir çözüm sağlar.

Tessera ethos karo halı üzerindeki, yayılmış görsel desen, hav içindeki benzersiz bir çözelti boyalı iplik karışımı tarafından oluşturulur ve 13 ince rengin zamanla veya yoğun temizlik yoluyla solmamasını veya matlaşmamasını sağlar. Zemin tasarım seçeneklerini artırmak için LVT zemin kaplama ile kombin yapılabilir.

yeşil karo halı

Tessera Ethos karo halı uygulama görseli 5

Tessera Ethos Karo Halı Uygulama Alanları

Ofis, büro benzeri, ticari tip kapalı alanlarda kullanılabilmesi mümkündür. Yoğun olarak açık ve kapalı ofis zeminlerinde tercih edilmektedir.Ticari tip ofis zeminlerinde tercih edilen Tessera Ethos karo halılar, akustik zemin isteği için idealdir.

  • Ofis – Büro Zeminleri
  • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
  • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
  • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
  • Kongre Salonu Zeminleri
  • Tiyatro Salonu Zeminleri
  • Sinema Salonu Zeminleri
  • Fuar Alanı Zeminleri
  • Otel Zeminleri
  • Mağaza – Showroom Zeminleri

Teknik Detay

Kalınlık 7,0 mm
Uzunluk Genişlik 50 x 50 cm
Hav Yüksekliği 3,5 mm

Yoğun Ticari Yangına tepki 

Dijital Zemin Kaplama Ürün E-Katalogları için >>

Teklif Formu<
Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com