Teknik Bilgi

Create Space 3 Karo Halı Teknik Bilgisi İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Velür ve Bukle havlı

Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al  <  Neden Create Space 3 Karo Halı Tercih Etmeliyiz?

  Create Space 3 karo halı çağdaş 15 renk varyantına sahip lüks kadife dokulu çizgisel tasarımıyla, mekanlarınıza zariflik kazandırır.
  Tessera Create Space 3 velür ve bukle hav karo halı dokuma teknolojisi; doğrusal olmayan (uygulama atığını %2 altına düşürür), mozaik ve elmas gibi çeşitli şekillerde uygulanabileceği için maksimum esneklik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır… Dokusu ve tasarımlarıyla karo halı koleksiyonlarının kalbi olan ‘Create Space’ bukle hav dokusunu Create Space 2 alırken, tasarım ve renkler arası geçiş akışkanlığını da yarım bukle havlı Create Space 1 karo halı serisinden alır ve kişiye özel zemin tasarımları oluşturmanız için sizi özgür kılar. Zemin tasarım seçeneklerini artırmak için LVT zemin kaplama ile kombin yapılabilir.

  Create Space 3 Karo Halı Uygulama Alanları

  Ofis, büro benzeri, ticari tip kapalı alanlarda kullanılabilmesi mümkündür. Genellikle Açık ve kapalı ofis zeminlerinde tercih edilmektedir. Ticari tip ofis zeminlerinde tercih edilen Create Space 3 karo halılar, akustik zemin isteği için idealdir.

  • Ofis – Büro Zeminleri
  • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
  • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
  • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
  • Kongre Salonu Zeminleri
  • Tiyatro Salonu Zeminleri
  • Sinema Salonu Zeminleri
  • Fuar Alanı Zeminleri
  • Otel Zeminleri
  • Bazı Restoran Zeminleri
  • Mağaza – Showroom Zeminleri

  Teknik Detay

  Kalınlık 6,5 mm
  Uzunluk Genişlik 50 x 50 cm
  Hav Yüksekliği 3,0 mm

  Yoğun Ticari Yangına tepki 

  Dijital Zemin Kaplama Ürün E-Katalogları için >>

  Teklif Formu   <   Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
   Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

   Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com