Tessera Create Space 3, çağdaş 15 renk varyantına sahip lüks kadife dokulu çizgisel tasarıma sahiptir, mekanlarınıza zariflik kazandırır.
Tessera Create Space 3 velür & bukle hav karo halı dokuma teknolojisi; doğrusal olmayan (uygulama atığını %2 altına düşürür), mozaik ve elmas gibi çeşitli şekillerde uygulanabileceği için maksimum esneklik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır…Dokusu ve tasarımlarıyla karo halı koleksiyonlarının kalbi olan ‘Create Space’ bukle hav dokusunu Create Space 2 alırken tasarım ve renkler arası geçiş akışkanlığı yarım bukle havlı Create Space 1‘in alır ve kişiye özel zemin tasarımları oluşturmanız için sizi özgür kılar..

Teknik Bilgi

Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Velür ve Bukle havlı

Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al<