Teknik Bilgi

Tessera Acrobat Karo Halı Teknik Bilgisi İçin Tıklayınız

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri için tıklayınız

Kullanım Alanları

Ofis ve tüm çalışma alanları, eğitim kurumları, hava alanları, oteller, sinema salonları, bekleme alanları, hastaneler, bankalar.

Kesik Havlı

Bukle halılardan daha yumuşak ve daha lüks olan kesik havlı karo halıları genel ofis ortamına ilave olarak toplantı ve görüşme odaları için idealdir. Tessera, müşterilerine tüm ticari ortam gereksinimlere uygun şekilde ip ve hav ağırlık performanslarında çeşitlilik sunar.

Uygulama Teknikleri

Uygulama teknikleri için lütfen Tıklayınız

Temizlik ve Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları

Teklif Al  <
  Renk Seçenekleri

  Neden Tessera Acrobat Karo Halı Tercih Etmeliyiz?

  Tessera Acrobat karo halı, kesik hav teknoloji ürünü olan, geleneksel bir kesik hav karo halısının şaşırtıcı görünümü ve dokusal faydalarını bir araya getirir. Yüksek hav ağırlığı ve kesik hav tuft yapısı ile Invista Antron poliamid 6,6 ipliğinden oluşturulan Acrobat karo halı, üstün konfor ve lüks dokunuş sağlar

  Tessera Acrobat karo halı, ağır sözleşmeli bir karo halının; katıksız rahatlığını, pratikliğini ve uzun ömürlü özelliklerini, geleneksel kesilmiş havlı karo halının çarpıcı görünümü ve dokusal faydalarıyla birleştirir. Cömert hav ağırlığı ve kesik havlı püsküllü yapısıyla Acrobat Karo halı, üstün ayak altı konfor ve üstün bir görünüm hissi sunar. Zemin tasarım seçeneklerini artırmak için LVT zemin kaplama ile kombin yapılabilir.

  Tessera Acrobat Karo Halı Uygulama Alanları

  Ofis, büro benzeri, ticari tip kapalı alanlarda kullanılabilmesi mümkündür. Genellikle Açık ve kapalı ofis zeminlerinde tercih edilmektedir. Ticari tip ofis zeminlerinde tercih edilen acrobat karo halılar, akustik zemin isteği için idealdir.

  • Ofis – Büro Zeminleri
  • Banka Şube ve Yönetim Ofisleri
  • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
  • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
  • Kongre Salonu Zeminleri
  • Tiyatro Salonu Zeminleri
  • Sinema Salonu Zeminleri
  • Fuar Alanı Zeminleri
  • Otel Zeminleri
  • Mağaza – Showroom Zeminleri

  Teknik Detay

  Kalınlık 8,0 mm
  Uzunluk Genişlik 50 x 50 cm
  Hav Yüksekliği 5,0 mm

  Yoğun Ticari Yangına tepki 

  Dijital Zemin Kaplama Ürün E-Katalogları için >>

   
  Teklif Formu   <
   Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
   Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

   Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com