Synergy modüler şekli, değişken işlevselliği ve heyecan veren dokusu ve renk çeşitliliği sayesinde nefes kesen zemin tasarımlarında geniş bir yelpaze sunuyor. 

Tessera ve Allura Kombini
Tessera Synergy, iki farklı malzemeyi bir arada kullanmanızı sağlıyor. Ortaya kusursuz bir uyuma sahip, zengin tasarımlar çıkıyor.Bu üretilen koleksiyon, görenleri şaşırtırken, daha akıllı ve yenilikçi tasarımlar için de ilham veriyor.

Konfor ve Dayanıklılık
Synergy’de yenilikçi doku ve tasarım esnekliğinden daha fazlası var. Synergy zemin kaplaması, modern ofislerin değişen işlevsellik ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Tessera karo halılar akustik ve yürüdüğünüz zeminlerdeki rahatlık için en doğru seçimdir. Allura Flex vinil karoların bakım ve dayanıklılık özellikleri, tekerlekli sandalyelerin yoğun olduğu ve yiyeceklerin döküldüğü ofis ortamları için ideal çözüm kılar.

Uygulama Kolaylığı
Tüm Synergy zemin kaplamaları aynı zemin yapışkanı kullanarak kolaylıkla uygulanır ve geçiş şeritlerine, ek profillere ve zemin altının zahmetli ve pahalı bir şekilde müdahale edilmesine gerek kalmadan doğrudan yan yana dilediğiniz şekilde uygulanabilir. 

Önce Sağlık !
Forbo Ö S programına paralel olarak, Forbo Synergy zemin kaplaması iç mekan hava kalite standartlarının ötesine geçerek dünyanın en seçkin sosyal standartlarından biri olan SA8000’ın sertifikasına sahip tesislerde üretiliyor.