Java Brown Chateau Laminat Parke uygulama Anıl Zemin - Ahşap desenli

HPF Alüminyum Kilitli Parke

Katla Nordic Grand Majestic HPF Alüminyum Kilitli Parke uygulama Anıl Zemin ahşap desenli 1

HPF Alüminyum Kilitli Parke

AZM Magnificent Mile Grand Avenue HPF Alüminyum Kilitli Parke uygulama Anıl Zemin3

HPF Alüminyum Kilitli Parke

Neden HPF Alüminyum Kilitli Parke Tercih Etmeliyiz?

HPF Alüminyum Kilitli Parke; yüksek kaliteli yüzey, süper güçlü bir koruma katmanına sahiptir. Ciddi darbelere dayanabilir ve yine de iz bırakmadan ve hasar görmeden kalabilir.

Çizilmeye Karşı Dayanıklıdır
AC6 aşınma katmanı, bu sınıfta mevcut olan en yüksek korumayı sunar. Bu zeminler çizilmeye ve lekeye karşı son derece dayanıklıdır, bu nedenle yoğun ticari trafik veya yoğun bir ev hayatı için tamamen uygundur.

Suya Dayanıklılık
Yere bir şey mi döküldü? Yağmur içeri girdi mi? Sorun değil. Sağlam, suya dayanıklı üst katman hem yüzeyi hem de eğimleri korur. Ürün çekirdeği de tamamen suya dayanıklıdır.

AluLoc: Devrim Niteliğindeki Kilitleme Sistemi

1996 yılında, HPF fabrikamız ilk tutkalsız kilitleme sistemini tanıtarak döşeme endüstrisinde devrim yarattı. Bu, bugün patentli AluLoc sistemimize daha da evrildi. Dayanıklı alüminyumdan üretilen AluLoc, yoğun trafiğe dayanacak şekilde yapılmıştır ve metre başına 1200 kg’a kadar yükleri tolere edebilir. Bu, yüksek basınçlı zeminlerimizi piyasadaki en güçlü zemin haline getirir.

Bu kilitleme sistemi, yüksek basınçlı zeminleri geniş alanlar için ideal hale getirir, çünkü 15 x 15 m’ye kadar olan alanlar için genişleme profilleri kullanmanıza bile gerek kalmaz. Özel alet gerektirmez ve yüksek basınçlı zeminlerimizin kurulumunu hızlı ve kolay hale getirir. Tek yapmanız gereken tahtaları aşağı itmek ve kilit, tahtayı yerine sabitler. Pürüzsüz, güvenli ve tüm alanlar ve yaşam tarzları için üretildi. Bu, Grand Avenue ve Grand Majestic koleksiyonlarımızda mevcuttur.

Kurulumu Kolay
En güçlü kilit ve en kolay kurulum sistemi! Sadece tahtaları aşağı bastırın ve patentli alüminyum kilidimiz tahtayı yerine sabitler. Süper basit ve hemen hazır.

Ömür Boyu Garanti
Mukavemet, suya dayanıklılık, darbe hasarı, solma ve renk bozulması ile stabilite ve aşınma açısından titizlikle test edilen bu zeminin, konut kullanımı için ömür boyu garanti koşullarını karşıladığını tüm kalbimizle onaylıyoruz.

Bakımı Kolay
Yüksek basınçlı zeminlerimiz minimum çaba gerektirir ve temizlenmesi çok kolaydır. Gelecek yıllar boyunca bozulmamış durumda kalacaklar.

Teklif Formu    <    Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
    Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

    Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com