AZM WallArt duvar yazıcı baskı uygulamaları sayesinde ofis, showroom, konut gibi mekanlarınıza benzersiz tasarım ve değer katıyor.renkli grafik duvar lazer baskı AZM WallArt, uygulamalarında; üstün alman teknolojisiyle üretilmiş dikey yazıcı sistemi kullanmaktadır. İnsan, doğa ve çevreye tamamen zararsız içerikle üretilmiş temizlenebilir boya ile; farklı yüzeylerde, farklı boyutlarda uygulamalar yapılabiliyor. Çalışma alanlarınızda, kısa sürede en sessiz çalışma prensibiyle iş akışlarınızı bozmadan uygulama yapılır.

AZM WallArt duvar yazıcı baskı; istediğiniz herhangi bir grafik, yazı, görsel, fotoğraf, logo ya da kişiye veya kurumsala özel tasarlanacak olan içerikler dijitaldeki görünümüyle birebir duvarda uygulanabiliyor. İç mekanlarda 12 yıl, dış mekanda ise 5 yıl solmazlık garantisiyle uzun vadeli kullanım sağlıyor.

Uygulama esnasında püskürtme yöntemi ile sessizce çalışan cihaz damlama/koku gibi bir problem yaratmadığı gibi Avrupa standartlarında boya kullanılması sebebiyle insan sağlığına zarar vermiyor. Ayrıca yapısal bir tadilat gerektirmemesi nedeniyle günlük işleyişe engel olmuyor ve konforlu bir hizmet sunuyor.

AZM WallArt Duvar Yazıcı Baskı Uygulamaları

Teklif Formu    <    Daha Fazla, Zemin Kaplama Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için; Vadi İstanbul Bulvar bulunan ofis-showroomumuzu ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
    Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için >> 

    Tel: +90 212 274 44 22 E-mail: info@anilzemin.com – bilgi@anilzemin.com